davillo tekstil

KUFE TOPTAN PERDE - NESAFET PERDE PARFÜMLERİ, KAYSERİ

Türk Ev Tekstili bir marka daha kazanıyor.

Haber: Emel Benli / Kayseri

Kayseri Tekstilkent’te bulunan Kufe Perde ve Ev Tekstili, Nesafet markası ile çıkartmış olduğu 150 başlıklı tül ve fonluk perde koleksiyonunun ve perde sistemleri kartela setinin yanı sıra bu kez de, karşımıza yine aynı ismi taşıyan Nesafet oda ve perde parfümleri ile çıktı.

Perde Sektörünün bir eksiği olan ve eksiği tamamlamak üzere kolları sıvayan Kufe’nin sahibi Sayın Gökhan Ayvaz, uzun süredir üzerinde çalıştığı ve müşterilerine, oda ve perde spreylerinin testerlarını deneterek; onların görüşlerini aldığı bu konuda çalışmalarını tamamladı.

Tam olarak deneylerin tamamlandığı, fiziki görünüm TSE tüzüğüne uygunluğu gibi önemli aşamaları tamamlayan Gökhan Ayvaz, şimdilik dört ana kokudan oluşan spreyleri perdecilerimizin reyonlarına ulaştırmaya başladı. Bu işe kendi müşterilerinden başlayan Sayın Ayvaz, gelen talepler üzerine diğer sektör mensuplarımızı da bu güzel kokulardan mahrum bırakmadı.  

5324 sayılı Kozmetik Kanununa göre, üreticinin sorumlulukları maddelerine riayet eden Nesafet Oda ve Perde Parfümleri; Sağlık Bakanlığı izin belgeli, sorumlu teknik eleman ile hizmetin gerektirdiği nitelikte profesyonel personel destekli olup; insan sağlığına zarar vermeyecek niteliktedir.

Güvenli ve Kozmetik Yönetmeliğine uygun iç ve dış ambalaj bilgileriyle donatılı olup; kozmetik ürünlerin "İyi İmalat Uygulamaları" kılavuzuna uygun üretim yerinde üretilmesini konusun da ki hassasiyeti ve Kozmetik Yönetmeliğinin 12. maddesinde belirtilen bilgi ve belgelerin bulunduğu ürün bilgi dosyasını sahiptir.

Bu dosyanın tamamlamış olması ve insan sağlığına ve evcil hayvanlara zarar vermeyecek nitelikte onaylanması aşamalarını bir bir tamamlamıştır.

Kısacası, perde sektörü için sağladığı üstün performans ile nihayi tüketicinin pencerelerini donatan Kufe, şimdi de Nesafet Oda ve Perde Parfümleri ile yaşam alanlarımızın harkulade kokması için startını verdi.

Bu parfümlerden mağazasında bulundurmak isteyen perde ve ev tekstilcilerimize duyurulur. Çok yakında parfümeriler market reyonlarında da yerini alacaktır. Nesafet ile sizde müşterilerinizi mutlu edin. Yeniliklerin firması Kufe, sizin için her şeyi düşünmüştür.  

Kufe Toptan Perde – Ev Tekstili – Nesafet Perde Parfümleri

Gökhan Ayvaz

İletişim: Talat Paşa Mah. İlkyazı Cad. Tekstil Kent No: 15 / A – Kocasinan / Kayseri

Gsm: 0549 633 38 38

E-posta: kufegrup@gmail.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 860576

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.