davillo tekstil

STAR PERDE AKSESUARLARI İMALATI / KAYSERİ

Star Tekstil Malzemeleri ve Perde Aksesuarları / Kayseri

Haber: Emel Benli / Kayseri

Kayseri’nin çok değerli firmalarından olan ve Perde Aksesuarları İmalatı yapan “Star Tekstil -  Perde Aksesuarları’na” konuk olduk. Bizi Star Perde Aksesuarları’nın Kurucusu Sayın Fatih Silahtarlıoğlu’nun Sevgili Oğlu Ahmet Esat Silahtarlıoğlu karşıladı.

Kayseri Merkez’de bir imalathaneye sahip olan Star Perde Aksesuarları’nın,  Nato Caddesi’nde (Perdeciler Cad.) bulunan showroomunda bizi ağırlayan Fatih Bey’den; Star hakkında bilgiler aldık. 2006 yılında perde sektörüne hizmet vermek için kurulan Star; Türkiye genelinde özellikle Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu, Karadeniz ve İç Anadolu Bölgelerinde daha kuvvetli olup; oldukça geniş müşteri portföyüne sahiptir.     

Her türlü perde aksesuarları üreticisi Star Perde Aksesuarları, gelişen teknolojiyle birlikte her geçen gün kendisini yenilemekte ve taze tutmaktadır. Üretimini ya da imalatını yaptığı tüm ürünlerini showroomunda sergileyerek, perde modasını ve başarısını müşterilerine yansıtmaktadır.

Perde sektörü hızla gelişmeye devam ettiğinden, farklı özelliklere sahip perde modelleri tasarlayan firma; perde üretiminde kullanılan pek çok malzeme çeşidi bünyesinde bulundurmaktadır. Tüm bu çeşitliliğe Kayseri’den cevap veren Star Perde Aksesuarları Ailesi; aksesuarların perdelerle uyumlu olması için oldukça efor sarf etmekte ve son derece işine ehemmiyet göstermektedir.

Kaliteyi ve 1. Sınıf işçiliği kendisine düstur edinmiş firma; metal, ahşap ve plastik perde aksesuarı konusunda sektörün en iyilerindendir.

 

Metal ve ahşap rustik başta olmak üzere, tül ve fonluk perde aksesuarları, kruvaze, stor ve zebra perde aksesuarları, broçollar, rensolar, püsküller, briz çubukları, perde toplama halatları, mıknatıslı mandallar, tavan bağlama püsküllü braçollar, ahşap ve metal perde çeşitleri gibi onlarca kalem ürünü hizmetinize sunmaktadır.

Verilen siparişi aynı gün kargoya veren Star, lojistik konusunda problem yaşatmayan bir firma olup; bol stoğu ile siz değerli müşterilerini yarı yolda bırakmamaktadır.

Fiyat istikrarı konusunda da kararlı olan Star Ailesi, gelişimin ve değişimin en güzel örneklerini taşıyan firmalardan biridir.

Firması hakkında bizlere bilgi veren Genç Girişimcimiz Sayın Ahmet Esat Silahtarlıoğlu’na teşekkürlerimizi sunarken; Star’ın kurucuları Fatih Bey’e ve Osman Bey’e perde sektörüne verdikleri hizmetlerinden dolayı minnettarlığımızı dile getiriyoruz.

İyi ki varsınız…  

STAR TEKSTİL MALZEMELERİ ve PERDE AKSESUARLARI

İletişim Merkez: Camikebir Mah. Cumhuriyet Cad. No: 21/ A – Melikgazi / Kayseri

Tel: 0352 222 77 47

Şube: Serçeönü Mah. Nato Cad. Mesken Sk. No: 1/A – Kocasinan / Kayseri

Tel: 0352 220 09 90

Web: www.staraksesuar.net

E-posta: info@staraksesuar.net  


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 16735

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.