davillo tekstil

Sancak Zebra Stor Alüminyum 2024 İlkbahar Etkinliğini Tamamladı.

Kampanya Fiyatları 29 Şubat tarihine kadar geçerlidir.

“Etkinliğimize gelen, bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. İndirimli fiyat etiketlerimiz Şubat ayı sonuna kadar geçerlidir. Bu yıl ilk defa gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizi, bundan sonra her yıl geleneksel hale getireceğiz. Müşterilerimiz ve değerli sektör mensuplarımız bizi takipte kalsın."   

                          Hüseyin Yurdakul


Haber: Emel Benli / İstanbul

Türkiye’nin en büyük alüminyum perde profilleri, zebra, stor kumaş ve sarf malzemeleri toptancısı “Sancak Tekstil Alüminyum Zebra Stor,” perde sistemcilerine verdiği sözü tuttu. 13 Şubat 2024 tarihinde starttını verdiği etkinliğini, 3 gün boyunca sürdüren ve bu etkinlik ile değerli dostlarını bünyesinde ağırlayan Sancak Tekstil, sizleri şok edecek en dip fiyatı, etiketlerine yansıtarak; perde sistemcilerimize can suyu oldu.

33 yıllık sektör deneyimini, 33. yılına özel bir etkinlik kararı ile kutlayan ve bu mutluluğu “alırken kazan” kampanyası ile müşterilerine yansıtan Sancak Tekstil;   1. Kalite ürün ve hizmet sunarak; müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edindiği etkinliğini, 15 Şubat 2024 tarihi akşamında sonlandırdı. Sancak Tekstil, gelen talep ve istekler doğrultusunda fiyat etiketlerini Şubat sonuna kadar sürdürme kararı aldı.

Dünya standartlarındaki gramajlı ürünleri ile gerek alüminyum alanında, gerekse zebra ve stor alanında geniş müşteri kitlesine hitap eden; Perde Sektörü’ndeki saygınlığını hiçbir zaman kaybetmeyen “Sancak Alüminyum Zebra Stor” 3 gün boyunca sürdürdüğü etkinliğini, büyük bir başarı ile tamamladı.

Sancak Tekstil’in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin Yurdakul, sevgili oğulları Ahmet Serdar Yurdakul ve Mehmet Yavuz Yurdakul, ayrıca Sancak Tekstil Satış Sorumlusu Sayın Fatih Keskinel ve tüm Sancak Tekstil çalışanları büyük bir performans sergileyerek; her bir müşteri ile ayrı ayrı ilgilenerek, Sancak Tekstil’in şahsına münhasır konuk severliliğini bu etkinlikte bir kez daha gösterdiler.

Gözlemlerimizden yola çıkarak sektör tarafından çok sevildiklerine şahit olduğumuz Sancak Tekstil Ailesi, Türkiye’nin en büyük alüminyum, stor – zebra kumaşları ve sarf malzemeleri toptancılığının yanı sıra termin konusunda ise en sıkıntısız firma olma özelliğine de sahiptir.

10 bin metrekarelik alanda dünyanın stoğunu tutan firma, perde profillerinde ve stor- zebra kumaşlarında zengin renk seçenekleri ile de hizmette sınır tanımıyor. Ayrıca lojistik konusunda da oldukça titiz davranan Sancak Tekstil, etkinliğinde sattığı ürünlerini de aynı gün alıcısına ulaştırmak üzere yola çıkarttı.

İstanbul / Esenyurt’tan tüm Türkiye’ye hizmet veren Sancak Tekstil, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakaları'na ürünün tonuna bakmaksızın, kendi araçları ile ücretsiz sevkiyat yaparken; Anadolu’ya ise 7 ton ve üzeri alüminyum alımlarında, ücretsiz sevkiyatı ile hizmet gerçekleştirmektedir.

Bu hizmeti ile tercih sebebi olan Sancak Tekstil, dünün, bugünün ve yarının firması olmayı sürdürürken; müşterilerinden aldığı talepler doğrultusunda sonbaharda da bir etkinlik yapma kararı aldı.

“Etkinliğimize gelen, bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. İndirimli fiyat etiketlerimiz Şubat ayı sonuna kadar geçerlidir. Bu yıl ilk defa gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizi bundan sonra her yıl geleneksel hale getireceğiz. Müşterilerimiz ve değerli sektör mensuplarımız bizi takipte kalsın. Zaman zaman kampanyalarımızdan onları haberdar edeceğiz.” Diyen Sancak Tekstil Yön. Kur. Başkanı. Sayın Hüseyin Yurdakul, en kısa sürede müşteri ziyaretlerine başlayacağını ve sahanın nabzını bizzat kendisinin tutacağını da belirtti.   

Sektöre verdiğin can suyu için teşekkürler Sancak Tekstil.

Sancak Tekstil - Alüminyum - Zebra ve Stor Kumaşı

İletişim: Talatpaşa Mah. F.S.M Cad. 1073 Sk. No: 4 Esenyurt / İstanbul

Tel: 0212 450 30 10

Gsm: 0501 352 85 90


 


 

  
 
 
 
 
 
 
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 327968

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.