davillo tekstil

Arline Perde Sistemleri'nin Sponsorluğunda Perde Sanatı, Ankara

Haber: Emel Benli / Ankara / Bu haber Arline Perde Sistemleri’nin Katlıları ile Yapılmıştır.

Ankara’nın Gersan Sanayi Sitesi’nde hizmetine devam eden Arline Perde Sistemleri’nin değerli bir bayisi olan “Perde Sanatı"nı Ailesi’ni ziyaret ettik.

Böylesine mütevazı, işinin ehli ve mesleğini çok seven, işine aşık bir beyfendiyi tanımaktan büyük keyif aldık. Perde Sanatı’nın sahibi Sayın Mahmut Dadanlar’ın kendi ağzından sektör hikayesini dinledik.

Ev tekstilinde üçüncü kuşak olan Sayın Dadanlar, 2004 yılında perde sektörünün perakende ayağında yerini almış ve mağazasında mesleğini en güzel şekli ile icra etmeye başlamış, bir yıl önce ise başarısını; 1500 m2 alana hakim yeni mağazasında zirveye taşıyarak taçlandırmıştır.

Ankara / Eryaman güzergahında İstanbul Yolu üzerinde bulunan üç katlı mağazasından tüm Ankaralılara ve civar illere hizmet veren Mahmut Dadanlar; başarısını kendisi gibi düzenli partnerlerinden aldığı güç ile ileriye taşımaktadır.

Mağazasının iki katını showroom, ev tekstili ve halıya, diğer bir katını ise dikim atölyesi ve stok ürünlerine ayıran Sayın Dadanlar, geniş müşteri kitlesini; kalitesine ve güler yüzlü hizmetine borçludur.

Bir başka perspektiften daha derin ve ön görü ile baktığımızda ise  mağaza sorumlusu Sevgili Hatice Çoruh’un da bu çorbada tuzunun olması Sayın Mahmut Dadanların büyük şansı gibi görünüyor.

Perde Sektörü’nün, bir hizmet sektörü olduğunun son derece bilincinde olan ve bu sebepten dolayı müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mahmut Bey; sektörde ki yolculuğunda Arline Perde Sistemleri gibi güçlü firmaları da yanına almıştır.

Perde Sanatı Ailesi’nin çözüm ortağı aynı zamanda Ankara’nın değerli perde toptancısı ve perde sistemleri imalatçısı Arline; tül ve fonluk konusunda geniş ürün skalası, yenilikçi zihniyetle geliştirilmiş argesi güçlü ürünler, bol stok ve diğer bir alanı olan perde sistemlerinde ise; stor perde, zebra perde, dikey perde, pilise perde, blackout ve akıllı motor çeşitleri ile sadece Ankara’ya değil tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Ankara’nın Gersan Sanayi Sitesi’nde hizmetine devam eden Arline aynı zamanda Dünya’ca ünlü Plicell’in üretici; Somfy’nin ise Yetkili Bayisidir.

Hizmet verdiği şehir Ankara’da müşterilerinin güvenini kazanan ve her geçen gün pazar ağını genişleten Arline Perde ve Perde Sistemleri; güler yüzün, insana değer verilen adresin dışında; nitelikli vizyonları ve vazgeçemediği değerleri ile sektörde ki varlığını sürdürüyor.

İşte bu sebepten dolayı çok sevilen Arline’ın sahipleri Sayın Arif Tetik ve Sayın Mustafa Tetik’in perde sektörüne karşı sorumluluğu da; sürekli yenilikçi kimliği ile şekillenmiş ve tasavvur ettikleri geniş müşteri ağı; somut şekli başarılarının bir kanıtı olmuştur.

Çıktıkları yolculukta, bir birlerine partnerlik yapan ve başarıyı yakalamış her iki firmaya da gönüllerince bir sektör hayatı diliyor ve her zaman yanlarında olacağımız sözünü veriyoruz.

Arline başarı hikayesini yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Bu hikayenin içerisine dahil olmak isteyenler, Arline’ın kapısı herkese açık.

Safir Ev Gereçleri Ltd. Şti / Perde Sanatı

Mahmut Dadanlar
İletişim: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı ( İstanbul Yolu ) Yeni Batı Mah. Kalem Cad. İstway A Blok No: 14/ A-G - Yenimahalle - Ankara
Gsm: 0541 722 21 50
İnstagram: brillantperdesanati

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 530554

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.