davillo tekstil

Türkiye’nin en büyük alüminyum perde profilleri ve zebra, stor kumaş deposu; “Sancak Tekstil"

Sancak Tekstil / İstanbul

Türkiye’nin en büyüğü olmaya karalı olan ve alırken kazandıran Sancak Tekstil, 13 ve 15 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceği etkinliğine hepinizi davet ediyor.  

Haber: Emel Benli / İstanbul

Türkiye’nin en büyük alüminyum perde profilleri ve zebra, stor kumaş deposu; “Sancak Tekstil Alüminyum Zebra Stor, ”içerisinde bulunduğumuz kış mevsiminde; Perde Sektörü’nün Perde Sistemleri Ayağı’na bir can suyu vermek üzere kolları sıvadı.

33 yıllık sektör deneyimini, 33. yılına özel bir etkinlik kararı ile kutlayacak olan Sancak Tekstil; kalite, güven ve istikrar ilkelerine bağlı kalarak ve dünya standartlarında ürün ve hizmet sunarak; müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiş ve bunu kendisine kalite politikası olarak belirlemiş bir firmadır.

Birinci kalite, orjinal ürün satan ve kalite düsturundan asla vazgeçmeyen Sancak Tekstil; bu deneyimini bir etkinlikle taçlandıracak ve çok çok indirimli ŞOK FİYAT etiketleri ile sektörü önünü açacaktır. Alüminyum, Zebra ve Stor Kumaşı Toptancısı olan Sancak Tekstil;  özellikle Mekanik Perde Sistemleri üreticilerine, gerçekleştireceği etkinlik ile çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Dünya standartlarındaki gramajlı ürünleri ile gerek alüminyum alanında, gerekse zebra ve stor alanında geniş müşteri kitlesine hitap ederek; Perde Sektörü’ndeki saygınlığını hiçbir zaman kaybetmeyen “Sancak Alüminyum Zebra Stor” aynı zamanda müşterilerine sağladığı avantajlarla da sektör tarafından sevilen ve en çok tercih edilen bir firmadır.

Mevcut konumu İstanbul / Esenyurt olan ve İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakalarına ürün sevkiyatının tonuna bakmaksızın, kendi araçları ile ücretsiz sevkiyat yapan Sancak Tekstil; Anadolu’ya ise 7 ton ve üzeri alüminyum alımlarında, ücretsiz sevkiyatı ile hizmet gerçekleştirmektedir.

Böylesine güzel ve cazip hizmetlerinin yanı sıra, almış olduğu etkinlik kararı ile de siz değerli müşterilerine bir kez daha değer vererek ve hizmetin de  ötesine geçerek,  etkinlik kararı alması da takdire şayan bir durumdur.

Bizzat kendi bünyesinde gerçekleştireceği ve 13 Şubat 2024 tarihinde startını vereceği etkinliği, 15 Şubat’ta son bulacaktır. Ancak etkinliği kaçıranlar üzülmesinler; şok fiyatlı ürün fiyatları 29 Şubat 2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Sizin için her imkanı düşünen Sancak Tekstil, bu etkinliği yemek ikramı eşliğinde sürdürecek ve çok kıymetli dostları ile tekrar bir araya gelmenin memnuniyeti ile yoluna devam edecektir.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi’nin de bizzat bulunacağı etkinliğin tarihlerinde (13 – 15 Şubat 2024) kimselere randevu vermeyiniz.

Çünkü, alırken kazanmak için randevunuz Sancak Tekstil’le şimdiden oluşturulmuştur.

Türkiye’nin en büyüğü olmaya kararlı olan ve alırken kazandıran Sancak Tekstil, 13 ve 15 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceği etkinliğine sizleri davet ediyor ve hepinize hayırlı işler diliyor.

Dünün, bugünün ve yarının firması Sancak Tekstil…

Sancak Tekstil 

Alüminyum-Zebra ve Stor

İletişim: Talatpaşa Mah. F.S.M Cad. 1073 Sk. No: 4

Esenyurt / İstanbul

Tel: 0212 450 30 10

Gsm: 0501 352 85 90


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 673891

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.