davillo tekstil

Vinaldi'nin Sponsorluğunda Cesina Perde Pendik İstanbul

Vinaldi Cesina Perde, Pendik, İstanbul

Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu haber Vinaldi’nin katkılatı ile yapılmıştır.

1991 yılında, perde sektörünün içerisinde kendini bulan Cesina Perde’nin sahibi Sayın Cemalettin Erdem, Sevgili eşi Sibel Erdem’in kendisine destek vermesi ile birlikte; gücüne güç katmış ve bu günkü Cesina Perde’nin temellerini atmıştır.

2017 yılında ise İstanbul / Pendik’te temellerini attıkları; o, şahane mağazalarında ortak bir karar alarak; Türkiye’nin en ünlü perde ve ev tekstil markası olan Vinaldi ile yol yürümek en büyük idealleri olmuştur.

Vinaldi’nin Kurucusu Sayın Kemal Ulusal ile zaten bir dostluğa sahip olan Erdem Ailesi; aldıkları bu karar üzerine; Vinaldi’nin Concept Mağazacılık ünvanını alarak; kocaman bir tabela ile durumu taçlandırmışlardır.

Artık tabelalarında “Vinaldi Concept” yazan Cesine Perde; gerçek bir sohowroom şöleni ile İstanbullulara, Vinaldi keyfini sunmuş ve Vinaldi gibi bir markadan aldıkları güç ile yollarına devam etmişlerdir.

Şahane ev dizaynları ve mimari dokunuşlar ile yaşam alanlarına keyifli konforlar sunmuşlardır.

Cemalettin ve Sibel Erdem Çifti, her ikisi de son derece meslek birikimi ile donatılı, güler yüzlü, yaptıkları işin bilincinde olup; Vinaldi gibi bir partnerle yol alarak; işlerini zirveye taşımışlardır.

Artık tam bir Vinaldi Dostu olan “Cesina Vinaldi Concept;” alanında bulunduğu bölgenin en iyi iş yapan ve bir toptancı gibi stokta ürün bulunduran tam tekmil bir mağazadır. Yansıttığı anbiyans, kaliteli ürünleri, bol çeşidi ve mağazanın sekiz yıllık emektarı Sayın Sefa Koç ile birleşince tastamam bir görüntü; adeta, başarı bizde dercesine dile geliyor.

Biliyorsunuz ki; Concept Mağazacılıkta seçim çok önemli…

Cesina Perde’de, seçimini Vinaldi’den yana yapınca; akranlarından ayrıcalıklı ve nihayi tüketiciye güven veren bir avantaja sahip olmuştur.

Perde Sektöründe tam 33 yılını geride bırakan; Cemalettin Erdem işinin ehli, Vinaldi ise bir Dünya markası olunca; o meyve yiyenlere tat vermektedir.   

Vinaldi sen hep yanımızda ol. Krala saygılarımla…

Cesina Perde Tasarım

Cemalettin & Sibel Erdem

İletişim: Dumlupınar Mah. Caddesi Ankara Cad. 94/B Pendik – İstanbul

Tel: 0216 379 78 77

Gsm: 0532 415 37 25

Web: www.cesinaperde.com 


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 283999

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.