davillo tekstil

Vincnet'in Sponsorluğunda Bursa Perde, Balıkesir Ayvalık

2 yıl önce Ankara merkezli “Vincent Toptan Perdelik Tül Kumaş Ailesi” ile yolları kesişen Bursa Perde.

Haber: Emel Benli  & Ayvalık / Balıkesir / Bu haber Vincent'in katkıları ile yapılmıştır.

Bir Vincent Bayisi olan, 1986 yılından bu yana perde ve ev tekstil sektörüne hizmet veren ve aslen Isparta / Yalvaçlı olan Sayın Süleyman Özalp’i tanımaktan sektörümüz adına gurur duyduk.

Mütevazı kimliği, üstün meslek birikimi ve perde sektöründe ki başarısı ile sadece Ayvalık halkına değil, Balıkesir’e, civar il ve ilçelere, hatta Midilli Adası’nın yakınlığı sebebi ile Yunan halkına’da hizmet veren Süleyman Özalp, temiz ve kaliteli işçiliği ile Ayvalık’ın en gözde perdecilerinden biridir.

İki yıl önce Ankara merkezli “Vincent Toptan Perdelik Tül Kumaş Ailesi” ile yolları kesişen Süleyman Bey, “Bursa Perde” adını taşıyan mağazasında; yerli ve yabancı turistlere, kurumsal firmalara, otellere, yazlıkçılara ve Ayvalık ‘ın yerli halkına hizmet veriyor.

Vincent gibi değerli markalarımıza mağazasında ev sahipliği yapan Bursa Perde; bünyesinde bir de dikim atölyesi ile hizmete devam ediyor.

Kurumsal firmaların yanı sıra kişiye özel tasarımları ile de Ayvalık’ta bilinirliliği yüksek olan Bursa Perde’nin Sahibi Sayın Süleyman Özalp’e, geçirdiğimiz güzel bir günün ardından; misafirperverliği ve güzel ikramları için, bizimle yakından ilğilenen  Süleyman Beyin Sevgili eşi Ümmühan Hanım’a, Bursa Perde’nin Satış Sorumlusu Sayın Ahmet Taşbilek’e ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Bir teşekkürü de sponsorumuz olan; Perde Sektörü ve Bursa Perde ile bağımızı kuran Vincent Ailesi’ne ediyoruz. Teşekkürler Vincent.

Bursa Perde

Süleyman Özalp

İletişim: Fevzipaşa Mah. Gümrük Cad. No: 8 Ayvalık / Balıkesir

Gsm: 0553 833 61 16

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 376858

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.