davillo tekstil

Lavins'in Sponsorluğuna, Selim Perde, Gencay Karayazı, Kasımpaşa, İstanbul

Lavins Dostu, Selim Perde, Gencay Karayazı, Kasımpaşa, İstanbul

Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu haber Lavin'in katkıları ile yapılmıştır.

Peygamber Efendimizin bizzat rüyasında gördüğü ve fethini müjdelediği; “İstanbul mutlaka fethedilecektir. Onu fetheden komutan ne güzel komutandır, o ordu ne güzel ordudur.” Dediği İstanbul’un Avrupa Yakası’n da bulunan en eski merkez ilçelerinden biri olan Beyoğlu / Kasımpaşa’da 18 yıldır perde ve ev tekstil mağazasına sahip olan Gencay Karayazı’ya konuk olduk.

Bir Lavins Bayisi olan Selim Perde’yi ve çalışanlarını tanımaktan onur duyduğumuz Selim Perde’nin başarı hikayesini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyduk.

Uzun yıllarını perde sektörüne adamış, Lavins gibi kaliteli firmalarla yol almış; güler yüzlü hizmeti kendisine düstur edinmiş Sayın Gencay Karayazı; iş ahlakı, etrafı ile kurduğu empati, temiz ticareti, verdiği sözü borç bilmesi ile karşımıza çıkarken; son derece işinde başarılı bir insan olmasını da gözlerimizden kaçmadı.

İşine büyük bir aşkla bağlı olan Sayın Karayazı, büyük bir kısmı showroomdan oluşan mağazasının; üst katını dikim atölyesine, alt katını ise üç bölümden oluşan; ev tekstili, raf sistemi ve perde showroomuna ayırarak kullanım alanını çok iyi değerlendirmiştir.

Kasımpaşa’nın en işlek ve en iyi iş yapan mağazalardan biri olan Selim Perde; bayisi olduğu Lavins’in de tüm kartela setine ve havuz ürünlerine yer vererek; mağazasına renk katmış ve böylelikle verdiği hizmetin kalitesini artırmıştır.

Böylesine düzenli, temiz, tertipli bir mağaza ve Türkiye’ye mâl olmuş markalarla yol almanın sonsuz güven duygusu ile meslek birikimlerini tüketicisine sunan Gencay Bey’i, sadece Beyoğlu’na değil; tüm İstanbul’a hizmet götürmenin mutluluğu içerisinde bırakırken; bir başka Lavins Bayisinde görüşmek dileği ile…

Tanımaktan son derece keyf aldığım nadir insanlardan biri olan Gencay Karayazı’ya sevgilerimle…

Takipte kalın yol haritanız Lavins olsun.

SELİM PERDE
Gencay Karayazı
İletişim: Küçük Piyale Paşa Mah. Zincirlikuyu Cad. No:24 / A - Kasımpaşa / Beyoğlu / İstanbul
Tel: 0212 250 64 11
Gsm: 0533 253 19 85
E- posta: info@selimperde.com.t

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 870606

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.