davillo tekstil

Vincent'in Sponsorluğunda Kayra Perde / Bayrampaşa / İstanbul

2008 yılında perde sektörü ile tanışan Biçer Ailesi’nin o sıcacık yürekleri içimizi ısıttı.

Haber: Emel Benli / İstanbul Bu haber Vincent'in Katkıları ile Yapılmıştır.

2008 yılında perde sektörü ile tanışan Biçer Ailesi, uzun yıllarını bu sektöre vermiş ve bir aile firması olmanın avantajları ile günümüze dek gelmeyi başarmışlardır. Sayın Mustafa Biçer ve Sevgili eşi Nalan Biçer, tabiri caiz ise tırnakları ile kazıyarak geldikleri bu nokta da; bulundukları semt olan Bayrampaşa’nın dışında İstanbul’un hemen hemen tüm bölgelerine perde hizmeti vermekteler.

Biçer Ailesi’nin sevgili oğullarının adını taşıyan Kayra Home; tamamen showroom ağırlıklı olup; bünyesinde bir de dikim atölyesi ile hizmete devam etmektedir.  Türkiye’nin bir birinden değerli üretici ve toptancı markaların ürünlerini pazarlayan Biçer Ailesi, aynı zamanda Ankara’nın değerli firmalarından biri olan Vincent’in bayisi olmaktan son derece mutlu ve gururlular.

Vincent gibi bir marka ile yol almanın gücünü; verdikleri hizmet ile birleştiren Sevgili Nalan Biçer; Vincent için kurduğu cümlelerde kifayetsiz kalırken; Vincent’in sadece bir perde toptancı satıcılığından öte; insani tarafının bu güzel aileye kattıklarının yansımalarını gözlerinde gördük.  

Güler yüzlü hizmetin yeğane örneği Vincent’in sahibi Sayın Mehmet Emin Uysal, Biçer Ailesi’ne bir satıcı kimliğinin dışında; bir dost kimliği ile yaklaşmış ve ticareti ikinci plana bırakmıştır. Kendilerini kartela kesimcisi olarak tanıdığımız ve kısa süre içerisinde müşterilerinden gelen talepler üzerine toptan tül stokları ile de gücüne güç katan Vincent, Türkiye’nin 7 bölgesinde şehir – şehir, ilçe – ilçe bayrağını dalgalandırmaktadır. Yenilikçi kimliğin sahibi Vincent; geniş müşteri ağı ve kaliteye verdiği değer ile maroton koşusunda rakipleri ile mukavemet etmektedir.

2 yıl önce Vincent ile yolları kesişen Kayra Home, kişiye özel tasarımlarının geri hizmetinin garantisini verirken, aynı zamanda kaliteli ve temiz montaj, ücretsiz keşif gibi hizmetleri ile de bir perakendeci de olması gereken tüm özellikleri bünyelerinde bulundurmaktadırlar.

İşlerine sıkı sıkıya sahip çıkarak takibinde bulunan, çok keyifli konbinlerin altına imza atan Kayra Home Ailesi ile bizleri buluşturan Vincent’e tekrar teşekkür ediyor ve bir başka Vincent Bayisinde buluşmak üzere Biçer Ailesi’ne sevgilerimizi bırakıyoruz.

Kayra Perde Tasarım
Nalan Biçer

İletişim: Orta Mah. Uygur Cad.  No: 11 / A - Bayrampaşa / İstanbul
Tel: 0212 612 13 77
Gsm: 0538 637 56 17

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 636218

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.