davillo tekstil

1945 Yılından Beri Bufera Kumaş Makine / Bursa

Bufera Kumaş Makine / Bursa

Haber: Emel Benli / Bursa

Türkiye’nin makine ve kumaş markası Bufera’da yenilik bitmiyor. Makine kulvarında ve kumaş üretiminde mutlaka her yıla özel yenilik yapan Bufera; bu yılda yine yeniliklerle perde sektörüne merhaba dedi.

Bufera Kumaş ve Makine’nin Yön. Kur. Başkanı Sayın Fuat Sançarbarlas’ın Rahmetli babası tarafından 1945 yılında kurulan firma; üçüncü kuşağı görmüştür. Fuat Sançarbarlas’ın sevgili oğlu Suat Sançarbarlas üçüncü nesil olarak dedesinden aldığı bayrağı en güzel şekli ile dalgalandırıyor. Fabrikanın dokuma kulvarından sorumlu olan Suat Sançarbarlas, 2024 yılını her zaman ki gibi yine bir yenilikle karşıladı. 2023 yılında tasarlayıp, tam olarak 2024 yılı için piyasaya sürdükleri kumaş blackout; perde sektörünün gündemine oturdu. Zengin renk çeşitliliği ile ışık geçirmez, güneşe ve ısıya dayanıklı ve kesinlikle sıvama olmayan blackautlar tüm Bufera bayiliklerinde ve satış noktalarında mevcuttur.

Her rengi mevcut olan kumaş blackoutlar Bufera güvencesi ile uzun yıllar sektörde ki yerini koruyacak ve sektöre hareket katacaktır. Ancak, Bufera yeni bir şeyler yapana kadar; perde sektörü, ışık geçirmez, teknolojinin son harikası blackoutlar ile yolculuğunu sürdürecektir.

Aynı zamanda fon olarakta kullanabilen % yüz blackout kumaşlar; Türkiye’de ilk defa, 3 metre genişliğinde Bufera tarafından üretilmiştir.  

Perde sektöründe yeniliğin öncüsü Bufera, makine kulvarında ise kendi tasarımı olan ve argesini tamamlayarak üretimine geçtikleri “Lazer Kesim Makineleri” 2024 yılı içerisinde değerli müşterileri ile buluşturacaktır.

Bufera garanti kapsamı içerisinde olup, kurulum ve geri hizmeti ile tercihiniz olan Bufera Makineleri, farkınız olacak ve sizi geleceğe taşıyacaktır.

Halen işinin başında, işine aşık, işine saygılı ve her zaman üretme taraftarı olan Bufera’nın sahibi kıymetli büyüğümüz, sevgili hocamız Fuat Sançarbarlas’a sonsuz saygılarımızı sunarken; unutmamamız gereken şu gerçeği de hatırlatmak istiyoruz. Biliyoruz ki Fuat Sançarbarlas üreten nesilin sonuncusudur. Yeni nesilden her ne kadar umutlu olsak da; işine saygıyla, aşkla bağlı başka bir Fuat Sançarbarlas bu dünyadan geçmeyecek. Varken kıymetini bilmek, onun değerlerine sahip çıkmak, Fuat Sançarbarlas’ı anlamak; büyük ustaya en büyük saygı olacaktır.

Büyük ustanın yeniliklerini ve eserlerini tekrar görmek isteyenler için; 2024 yılı Mayıs ayı içerisinde İstanbul Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek olan; Hometex Ev Tekstili Fuarı’n da 3. Holde Bufera Ailesi sizleri bekliyor olacak. Şimdiden duyurulur.

Büyük ustaya saygılarımızla…

Bufera Kumaş Makine

İletişim: Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi Dokumacılar Sitesi 103. Sk. 3. Bl. No:1 Nilüfer / Bursa  

Tel: 0224 411 05 91

Web: www.buferatextile.com.tr

E-posta: info@buferatextile.com.tr


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 565604

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.