davillo tekstil

Lavins’in sponsorluğunda Doğan Perde, Hüseyingazi, Ankara

Haber: Emel Benli & Bu haber Lavins'in katkıları ile yapılmıştır.

Üç kuşaktır Ankaralılara hizmet veren Doğan Manifatura Perde, 1976 yılında Rahmetli Mehmet Doğancı tarafından kurulmuştur. 76’dan beri Ankara’nın Hüseyingazi Semti’n de tam 49 yıldır; perde, perde sistemleri, halı, çeyiz, ev tekstili, manifatura ve okul kıyafetleri satan Doğan Perde; aynı zamanda Hüseyin Gazi’nin ilk perdecisidir.

Yıllarca sektörümüze öğrenci yetiştiren tecrübeli büyüğümüz Sayın İzzet Doğancı ve Sevgili Oğlu Hüseyin Doğan Doğancı tarafından yönetilen “Doğan Manifatura Perde;” aynı zamanda bir LAVİNS Bayisidir. Tam 15 yıldır, aynı performans ve memnuniyetle yollarına devam eden iki firma; alanlarında başarı sağlamışlardır.

Bol çeşit ve güler yüz anlayışı ile yıllarca Ankaralılara hizmet veren Doğan Manifatura Perde, bünyesinde bulundurduğu dikim atölyesi ile de Lavins ve Lavins gibi değerli toptancılarımızın; o, güzel perdelik kumaşlarını kombinleyerek; farkı değerli müşterilerine yaşatıyorlar.

Her biri alanında donanımlı satış temsilcileri ve atölye ustaları ile zarafeti, şıklığı, kaliteyi harmanlayan Doğan Manifatura Perde’nin Satış Sorumlusu Sevgili İlayda Laçinok’u da firmasına kattıkları için kutluyor; Biz Perde Satıcıları Ailesine göstermiş olduğu nezaket için teşekkür ediyoruz.

Lavins’in kurucusu Kıymetli Büyüğümüz Ali Yürük’e ve Lavins’in Genç Yöneticisi Mehmet Yürük’e sektörümüze katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Lavins, iyi ki varsın.

Doğan Perde Tasarım Uygulama

İzzet Doğancı / Hüseyin Doğan Doğancı

İletişim: Beşikkaya Mah. 1965 / 1 Sk. No: 3 / A

Siteler / Hüseyingazi / Ankara

Tel: 0312 375 78 78
Fax: 0312 377 02 86


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 175308

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.