davillo tekstil

Lavins'in Sponsorluğunda Kent Manifatura Mefruşat, Sincan, Ankara

Sincan'ın en eski perdecisi, Kent perde...

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Lavins'in katkıları ile yapılmıştır.

Sevgili büyüğümüz Sezai Koparan tarafından 1975 yılında Ankara'nın bir merkez ilçesi olan Sincan'da kurulan "Kent Manifatura - Mefruşat," üç nesildir Ankaralı ve Sincan'lı nihayi tüketiciye hizmet vermeye devam ediyor. 

50 yıldır Perakende Sektörüne hizmet veren ve Sincan'ın ilk perde mağazası Kent  Manifatura Mefruşat; perde, ev tekstili, manifatura, çeyiz, halı gibi bir eve lazım olacak tüm ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Sincan Merkez'de iki ayrı mağaza ile hizmet veren Kent; Koparan Ailesi'nin 50 yıllık emeğinin yansımasıdır. 

Sayın Sezai Koparan'ın Sevgili Oğulları; Hacı Ahmet Koparan, Bülent Koparan ve Yasin Koparan'ın yönetiminde ki mağazaların toptancı partnerleri ise Türkiye'nin, hatta Dünya'nın ünlü markalarının ta kendileridir. 

Türk Ev Tekstili'nin kıymetlisi, göz bebeği markalardan biri olan Lavins'te bunlardan biridir. Alış - verişin dışında çok sıkı dostluğa sahip olan Lavins ve Koparan Ailesi; ticari boyutlarını ileriye taşımış ve sıkı bir dostlukla taçlandırmıştır. 

Türkiye'nin markası Yürüksan'ın Kurucusu Sayın Ali Yürük'ün ve kıymetli dostu Kent Manifatura - Mefruşat'ın Kusucusu Sayın Sezai Koparan bir devri  birlikte başlatıp; evlatlara devreden neslin ta kendileridir. Kısacası sektörün asırlık çınarlarının hikayesini artık evlatları anlatmaktadır. 

Yürüksan'ın Yöneticisi Sayın Mehmet Yürük'ün, hem çözüm ortağı hem de şuanda yakın dostları olan Hacı Ahmet, Bülent ve Yasin Koparan Kardeşler; Sayın Mehmet Yürük'e babası Ali Yürükten hatıra kalan "baba dostlarıdır." 

Baba dostlarına değer veren, onların sektörün parlayan yıldızları olması için üretimini, stoğunu, ürün çeşidini, lojistiğini sağlam tutan Mehmet Bey; insana verdiği değer ile hep ileri, hep yukarı mantığı ile iş kapasitesini artırarak yol almaktadır.  

Lavins'in yol almasında ve markalaşmasında büyük rölü olan Sayın Mehmet Yürük; kaliteye verdiği değer ile de müşteri kapasitesini her geçen gün büyütmüş ve bu gün yurt dışında dahi bilinirliliğe sahip bir isim olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Böylesine güvenilir bir marka ile yola çıkan ve bu gün yolculuklarını halen sürdüren Koparan Ailesi; Lavins ile varolmaya devam ediyor.

İyi ki varsın Lavins..

Kent Manifatura Mefruşat
Sezai Koparan - Ahmet Koparan- Bülent Kopran - Yasin Koparan
İletişim Merkez:  Lale Cad. No: 20 Sincan / Ankara
Tel: 0312 270 19 41

Şube Taç: Lale Cad. No:24 Sincan / Ankara
Gsm: 0533 736 08 98
E- posta: koparanhaciahmet@gmail.com 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 293575

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.