davillo tekstil

Techstor Ahşap Jaluzi İle Hizmetinizde.

Ahşap jaluzi değil, gerçek ahşap jaluzinin tek adresi TECHSTOR Jaluzi Perde Sistemleri; 2024’e bomba gibi girdi.

Haber: Emel Benli /  İstanbul

PolyWood Jaluzi markası ile perde sektöründe adını duyuran ve kısa sürede sadece Türkiye’nin değil; ihracat yaptığı ülkelerinde aranılan isim TECHSTOR; her zaman ki gibi bizleri yine şaşırttı ve gerçek ahşap jaluziyi ülkemize getirdi.

Perde Sektörü’nün Perde Sistemcilerini, atölyecileri, tedarikçileri ve perakendecileri gerçek ahşap jaluzi ile tanıştıran ve stok anlamında sahaya ciddi çıkan TECHSTOR;  2024 yılına hızlı ve tek çalımlı bir santrafor hareketle girdi.

Alanında zaten çok iddialı olan ve Perde Sistemleri Ayağında büyük oynayan TECHSTOR; istenilen renk ve milimetrik ebatlarda ki, bol stoklu jaluzileri; değerli iş ortaklarına bu sefer; Realwood Gerçek Ahşap Jaluzi kimliği ile sundu.

Kalite anlamında bütün bildiklerinizi unutturacak, beş yıl boyunca uyutularak dinlendirilmeye alınan ıhlamur ağaçlarından yapılan ve bağlantısız 3,5 metre boyunda ki Realwood Gerçek Ahşap Jaluzi’yi Türkiye’ye kazandıran ve alanında son derece başarılı olan TechStor Yön. Kurulu. Başkanı Genç İş İnsanımız Sayın Erdem Çizmecioğulları, 15 bin katolok dağıtarak bu konuda rekor kırdı.

Türkiye genelinde 120 bayiye sahip olan, yurt içi ve yurt dışında ki fuarlarda markasını gururla temsil eden Erdem Çizmecioğulları; nitelikli işlerin, üstün kalitenin marka yüzü olmuş ve gerçek ahşap jaluzinin karekteristlik somut bütünlüğünden yola çıkarak; kusursuz tasarım ve sorunsuz lojistik ile mükemmeliyet derecesini kalite tanımında sektöre sunmuştur.

Kalite planlama, kalite kontrol ve kalite geliştirme bantlarından çıkardığı ürünleri ile şimdilik kulvar koşusunda; birilerinin çıkıp kendisini geçmediği sürece; on numara beş yıldız olmaya devam edecektir.

Pazar ağı, firma yönetimi, motivasyon, malzemede kalite ve üretim parametreleri ile hızına yetişemeyeceğimiz ve bizleri gerçek ahşap jaluzi ile tanıştıran Sayın Erdem Çizmecioğulları’na, sektörümüzün kalkınmasında gösterdiği efor karşısında sanırım bir teşekkür borçluyuz.

TECHSTOR’la çalışmak isteyenler, bayilik almak isteyenler, Realwood Gerçek Ahşap Jaluzi ile tanışmak isteyenler için adres; TECHSTOR Jaluzi Perde Sistemleri… Bu konuda bire bir iletişime kapılarını açan Erdem Bey, yardımcı olacağını ve aradıkları şartları sağlayacak olan firmalara kapılarının sonuna kadar açık olduğunu belirtti.

Ayrıca 2024 yılı Mayıs ayında İstanbul Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan “Ev Tekstili, Perde ve Aksesuarları Hometex Fuarı’nın” haberlerini sizlere yansıtmamızda biz Perde Satıcıları Haber Portalı’na sponsorluk yapacak olan Techstor’a bir kez de sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyoruz.

Sadece sektörümüze değil, sektörümüzün gelişiminde büyük rolü olan basın ayağına da destek veren TECHSTOR, bugünün, yarının ve tüm zamanların firması olmaya adaydır. Kısacası hem tecrübeli, hem de bitmeyen bir heyecanın adresi TECHSTOR…

TECHSTOR PERDE SİSTEMLERİ

Adres: Bağlarbaşı Mah. Keçeyolu Sok. No:140-148/A

Gaziosmanpasa / İstanbul / Türkiye

Tel: 0212 809 09 10

Web: www.techstor.com.tr

E-posta: techstorperde@gmail.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 4228

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.