davillo tekstil

Davillo'nun Sponsorluğunda Perdeci Burhan, Akşehir, Konya

Yıllar önce başladı Perdeci Burhan’ın hikayesi…

Haber: Emel Benli / Akşehir / Konya / Bu haber Davillo'nun katkıları ile yapılmıştır.

Azmin, çalışkanlığın, umudun ve kararlılığın örneği olan Sevgili Burhan Ayrancı’nın, başarı hikayesini; perde sektörünün genç girişimcileri ile paylaşmak ve kendisini örnek teşkil etmek istiyoruz.

“Tırnakları ile kazımak” değiminin yegane örneği ve umudun ta kendisi olan Perdeci Burhan; Perde Sektörü’nün çıraklığını, kalfalığını yaparak ustalık vasfına nail olmuş ve uzun yıllar yurt dışında perde dikim ustası olarak çalışmış, daha sonra ise ülkesine dönerek bilgi ve birikimlerini; bir perde tasarımcısı olarak sektörüne aktarmak üzere kolları sıvamıştır.

Ve işte tam da burada başlamıştır, Perdeci Burhan’ın hikayesi…

Aslen Konya’nın Yunak İlçesi’n den olan Sevgili Burhan Ayrancı; yine Konya’nın en güzel ilçelerinden biri olan Akşehir’e yerleşerek; iki yıl önce açtığı mağazası ile ustalığını taçlandırmış; hiç bitmeyen meslek aşkı ve heyecanıyla kısa sürede Akşehir’de çok sevilmiştir.

Küçük bir mağazada, büyük işler başaran, perde tasarım konusunda harikalar yaratan, sadece Akşehir’de değil; tüm civar il ve ilçelere hatta nahiyelere, köylere kadar perde tasarım konusunda ün salan Burhan Ayrancı; kendi ismini verdiği “Perdeci Burhan” adlı mağazasında kırk yıllık ustalara taş çıkartmaktadır.

Öyle ki; sektörleri araştıran bir kurum tarafından tespit edilerek; “Yılın Enleri” ödülüne layık görülen ve sektörümüzün perakende ayağında bizleri gururlandıran Perdeci Burhan, üstün performansı ve bitmeyen enerjisi ile herkesi kendisine hayran bırakmıştır.

Tabi bizi de…

Mağazasında kıymetli firmaların ürünlerine yer vermesi, aynı zamanda Türkiye’nin çok değerli bir markası olan Davillo’nun bayisi olması da Perdeci Burhan’ın artılarından olup; vizyonlarını geliştirmesinde en büyük etken olmuştur.

Mağazasında bir de dikim atölyesine yer vererek; dikişlerini kendisi diken, gerektiğinde montajını kendisi yapan, tezgahtarlık konusunda güçlü bir ikna kabiliyetine sahip olan, kısacası işini takip eden Burhan Ayrancı; her babanın hayalini kurduğu bir evlat modelidir.

Bütün bunların yanı sıra; kendisini ve mağazasını ileriye taşıdığını söyleyen, bu konuda Davillo Ailesine teşekkür eden, Davillo’yu asla bırakmayacağını sık sık vurgulayan, Davillo’nun ürünlerinden ve müşterisine verdiği değerden son derece memnun kalan Burhan Ayrancı; Davillo Ailesine minnet duygusunu da dile getirmeyi ihmal etmemiştir.

Hayat dolu, bitmek – tükenmek bilmeyen heyecanı ile bizleri kendisine hayran bırakan Perdeci Burhan; son derece mütevazı kimliği sayesinde toptancı partnerleri ve müşterileri tarafından da çok seviliyor. Elbette bütün bunlar başarısını etkiliyor.

Böylesine içten ve meslek aşkı ile kavrulan genç bir yeteneği sizlerle tanıştırmanın mutluluğu içerisinde Akşehir’den ayrılırken; bizlere Akşehir’i gezdiren, Akşehir’in bir birinden güzel yemek lezzetlerini tattıran, bütün gün bizimle ilgilenen Sevgili Burhan Ayrancı’ya; en güzel dileklerimizle teşekkürlerimizi bırakıyor ve bir başka Davillo Dostu’n da tekrar sizlerle birlikte olmayı umuyoruz.

Gülen yüzün; gülmeyen yüzlere, heyecanın; heyecanı kalmayanlara, umudun ise umudunu yitirenlere örnek olsun Perdeci Burhan…

Haberiniz olsun, bu hikaye burada bitmez… Burhan Ayrancı, 40 yıl sonra sektöre yeni bir tarih yazdırır.

Perdeci Burhan / Burhan Ayrancı

İletişim:Selçuk Mah. Atatürk Cad. No: 41 / B Akşehir / Konya

Gsm: 0505 123 76 68

Web: www.perdeciburhan.com.tr

E-posta: burhan@perdeciburhan.com.tr

Yorumlar

 • Burhan ayrancı
  Burhan ayrancı

  Harika muhteşem iyiki sizlerle tanişdik Yolunuz daim olsun sevgilerler..❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏

  06 Ocak 2024 07:03
 • Canan kavcı
  Canan kavcı

  Perde satıcıları olarak sizi çok seviyor ve büyük bir begeniyle severek takip ediyoruz muhteşemsiniz❤️

  06 Ocak 2024 09:52

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 884177

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.