davillo tekstil

Lavins'in Sponsorluğunda, Yağmur Perde , Yasin Yeni , Bayrampaşa, İstanbul

Haber: Emel Benli / İstanbul

Türkiye’nin değerli perde markalarından Lavins’in çok değerli bir dostu Yağmur Perde’yi ziyaret ettik. Yağmur Perde’nin sahibi Sayın Yasin Yeni’yi tanıdık, perde sektörü üzerine sohbetler ettik.

1998 yılında perde sektörünün içerisinde kendisini bulan; çıraklığını, kalfalığını ve ustalığını yaparak bu sektöre iliklerine kadar dahil olan Sayın Yasin Yeni, kendi hikayesini bize şöyle özetledi.

“1998 yılından bu yana perde sektörünün içindeyim. 2007 yılında İstanbul / Bayrampaşa’da kendi mağazamı açtım. Perdenin her aşamasında bulundum. Atölye terziliği, montaj ustalığı, tezgahtarlık ve mutfağından yetiştiğim işimin şimdi de patronuyum.

Bu aşamalara kolay gelmedim; hep öğrenci oldum. Bu meslekte öğrenci olarak kalmak, piştim dememek lazım. Oldum derseniz ilerleyemez ve yenilikçilik isteyen perde sektöründe uzun soluklu kalamazsınız. Perde sektöründe uzun soluklu kalmak,  sektör akranların ile tatlı bir rekabete girmek istiyorsan, senin yerin; kulvar… Kulvarda ne kadar çok yeniliği yanına alarak koşarsan; o kadar çok başarılı olursun.

Bende yenilikçiliği seçerek Lavins gibi Türkiye’nin bir birinden değerli, markalarını yanıma aldım. Lavins benim için çok çok özel bir marka… Sahibi Sevgili Mehmet Yürük, çok özel bir insan, aynı zamanda çok yakın dostluğa sahibiz.

Lavins bizim için değerli, çünkü; kulvarda koşarken yanımızda Lavins ve Lavins’in altına imza attığı bir birinden şahane ürünleri var. Kendimizi bu konuda şanslı sayıyor ve yeni yılda yeni firma arayanlara Lavins’i israrla tavsiye ediyorum.

Bol çeşidi, iş disiplini, sıkıntısız lojistiği, güçlü stoğu ve en önemlisi dostane yaklaşımı ile bire bir ilişkiler içerisinde bulunup; güler yüz politikası ile hizmet veriyor oluşları onların en büyük farkları…

Lavins anlatılmaz yaşanır. Çok söze hacet bile yok. Gitsinler ve Lavins’ten 2024 yılının en hızlı koşan tül perde ve fonluk kumaşlarını talep etsinler. Farkım yeniliğim olsun diyorsanız Lavins sizin için çok doğru bir seçim. Ben seçimimi yıllar önce Lavins’ten tarafı yaptım ve şuan bu doğru seçimin meyvelerini topluyorum. Lavins iyi ki varsın.”  Diyen Sayın Yasin Yeni; showroom ağırlıklı bol teşhirli ve bir de bünyesinde dikim atölyesi bulunan mağazasını bizlere gezdirdi. Bizde Perde Satıcıları Haber Portalı olarak görevimizi yerine getirmiş ve Lavins ürünlerinin ağırlıklı olduğu bu güzel mağazayı sizlere örnek teşkil ediyoruz.

Yağmur Perde’nin Mağaza Sorumlusu Sayın Çiğdem Sarı Hanımefendi’ye de sevgilerimizi bırakarak başka bir Lavins mağazasına doğru yola çıkıyoruz.

İyi ki varsın Lavins.

Eski ve mutlu müşterilerin, yeni müşterilerinin teyminatı olacaktır. Sen yeter ki; güler yüzünü kimseden esirgeme, kaliten ve çizgin hep aynı kalsın.

YAĞMUR PERDE / YASİN YENİ

İletişim: Terazidere Mah. Esenler Cad. No: 92/A – Bayrampaşaşa / İstanbul

Tel: 0212 674 52 73       

Gsm: 0532 350 94 39

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 95064

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.