davillo tekstil

Sanat Kartela - Bursa

Haber: Emel Benli / BURSA

Bursa’nın en başarılı, düzenli ve hızlı iş çıkaran ayrıca termin süresini kısa tutan, yaptığı projelerde dayanıklı ve kaliteli tedarik ürünleri kullanan Perde Sektörümüzün kartelacısı “Sanat Kartela;” 2011 yılından beri siz değerli perdecilerimize hizmet veriyor.

2019 yılında Ankara’dan Bursa’ya gelen ve bu işin membaında sektöre hizmet verme kararı alan Sanat Kartela; son yılların çok revaçta olan ve ürün çeşitlerinin tanıtımı konusunda, evrilerek; kreasyonlaşması, konbin ürünler olması ve kartelalaşması ile birlikte bu akıma uyum sağlayarak;  bu gün tüm Türkiye’nin tanıdığı güçlü bir kartelacı olmuştur.

Yurt içinde ve yurt dışında tanınırlılığı yüksek olan Sanat Kartela; sektörün kartela ayağında en istikrarlı birkaç imalatçısından biridir. Zebra Perde Kartelası, Stor Perde Kartelası, Pilise Perde Kartelası, Kitap Kartelası, Boydan Kartela, Şelale Kartela, Tül, Fonluk ve Döşemelik kartela çeşitleri ile de arz ve talebe göre kartela çeşitleri çıkaran Sanat Kartela; firmanızın ya da markanızın logo tasarımlarını, renk ve desenlerini de itina ile kartela setlerine uygulamaktadır.  

Teknolojinin tüm getirilerini imalat alanlarında kullanan, tasarım aşamalarında zevkinize uygun projeler geliştiren; özellikle sevkiyat konusunda sizlere problem yaşatmayan, perde sektörüne çalışma sahasında; her biri alanında donanımlı ustalara istihtam sağlayan, çok fazla değişkenlik göstermeyen fiyat politikası ile müşterisini üzmeyen, perde sektörünün kartela ayağında başarılı tedarikçisi Sanat Kartela; Bursa’nın Eski Gemlik Yolu Caddesi’n de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hatta örnek teşkil etmesi açısından sektörün kıymetli ve marka olmuş isimlerinden; Natty, ECF, Gernaz, Orper ve Moda Buse gibi firmalarına kartela başlığı yapan Sanat Kartela, referansları ile de gücüne güç katmaktadır. Ayrıca yurt dışından gelen taleplere de cevap vererek, iş kapasitesini büyütmüştür. 

Sanat Kartela’nın Kurucusu Sayın Esin ve Barış İnan Çifti, mütevazı bir kimlik ve bizim için çok değerli iki meslektaşımız olup; Türk Ev Tekstili’nin gelişmesi konusunda sağladıkları katkılar ile gündemimizi teşkil etmişlerdir.

Barış İnan’ın çalışkanlığı, iş aşkı ve kültürü de gözümüzden kaçmamış; sektörümüz adına bizlere gurur vermiştir. Kartelacı arayan fabrikatörlerimiz, toptancılarımız, ara toptancılarımız ve kendi adlarına kartela başlığına sahip olmak isteyen perakendecilerimiz; sizde sanatsal boyutu güçlü projelerle markanızı bütünleştirmek ve güzelleştirmek istiyorsanız yolunuz mutlaka Bursa’ya Sanat Kartela’ya düşsün ve diğerlerinden bir farkınız olsun.

İyi ki, varsın Sanat Kartela… 

Adres: Namık Kemal Mah. 13. Şahin Sk. No:1 / Osmangazi / Bursa

Gsm: 0544 711 09 10

Gsm: 0542 218 18 42

​Web: 
www.sanatkartela.com

E-mail: info@sanatkartela.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 700295

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.