davillo tekstil

Finber Holding - Bursa

FİNBER HOLDİNG ÖDÜLLERE DOYMUYOR.

Finber Holding,  Türkiye’nin en büyük enteğre üretim sahasına sahip olup; katma değerli üretimlerin altına imza atmaya devam ediyor.

Haber: Emel Benli / BURSA

Güven, kalite ve hizmet değerlerinde eksiksiz yol alan, üretiminin % / 50’sini;  5 kıtada üzerinde, 61 ülkeye ihracat yapan Bursa’nın en büyük üretici fabrikası Finber Holding; tül perdelik kumaş ve fonluk kumaş üretiminde; aylık 6 milyon m2 ile rakiplerini zorluyor.

Türkiye’nin en büyük armür ve jakarlı dokuma fabrikası Finber; Dünya’yı saran üretim kapasitesi ile yurt dışı ve yurt içinde; “önce kalite” misyon değeri ve tam entegre olmanın verdiği özgüven ile yoluna devam ediyor.

İplik boyama, dokuma, kumaş boyama ve son olarak kalite kontrol ağından geçen katma değerli üretim sahasında; her biri alanında uzman kadrosu ile  ülkesinin istihdam havuzuna destek veriyor.

Yurt dışında ki başarısını son üç yıldır, iç piyasaya da taşıyan üretici firmamız Finber; güçlü üretim kapasitesi ile müşterilerinin taleplerine en hızlı şekilde cevap vererek, güçlü pazarlama yapısı ile satış öncesi ve sonrasında da eksiksiz destek ve servis hizmeti sunuyor.

Yenilikçilikten geçen vizyon değerleri ile özellikle;  üretim öncesi AR – GE çalışmalarını titizlikle yürüten, alanında tam donanımlı kadrosu ile hata oranı sıfır işlerin altına imza atan; yenilikçi yönetim anlayışı ile devamlı büyüyerek; yeni yatırımların altına imza atan Finber Holding, Hermosa ve Elegant Colors markalarında ödüllere doymuyor.

Bu yılın en çok ödülüne sahip olan Finber; “Türkiye Marka Zirvesi’nde;” ‘Yılın Kurumsal Markası’ ödülünün yanı sıra, ‘Yılın Tekstil Markası’ ve’ Yılın İhracat Markası’ ödüllerini de alarak sektörde ki başarısını tescillendirmiştir.    

“Markalarımız ile gurur duyuyoruz. Dış pazardan sonra Türkiye’de de söz sahibi olmak istiyoruz. Bu ödüller moral, motivasyon ve sorumluluğumuzu yükselti.” Diyerek basına kısa bir açıklama da bulunan Finber Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Ali Altun, çok yakında proje aşamaları tamamlanmış başka hizmetlerle de karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Sayın Mehmet Ali Altun, yenilikçi kimliği ile Türkiye Tekstil Sektörü’nü; Finber Holding’in aracılığı ile yurt dışına gerçekleştirdiği ihracatı sayesinde Dünya’ya tanıtıyor. Müşterisine hep daha iyi hizmeti sunmayı hedefleyen ve bu konuda her zaman kendini geliştiren bir çalışma anlayışı ile geleceğe yatırım yapan Finber; “Katma Değer Yaratan” bir firma kültürü ile Türk Ev Tekstil Sektörü’ne de yön veriyor.

Heyecanı dip diri, çalışma azmi ve üretim kapasitesinden doğan özgüven ile geleceğe yürüyen Finber Holding, sürdürülebilir kalkınma için bizde varız mesajını veriyor.

O halde; takip eden değil, takip edilen karakteristlik yapısı ile niteliğin önemini kendi üretim sahasında gösteren Finber; bir kez daha Hermosa ve Elegant Colors ile sektöre yön veriyor.

Yukarıda belirtiğimiz konularda ödüller aldığını duyduğumuz Finber Holding ziyaretimizde, bizlere bu haberi gerçekleştirirken yardımcı olan ve misafirperverliğini esirgemeyen İş Veren Vekili Sayın Bahar Demir’e ve Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Sayın Aydın Çetin’e yardımları ve verdikleri röpörtajlar için sonsuz teşekkür ediyoruz.

Ayrıca Sayın Demir’i ve Çetin’i tanıdıktan sonra Finber Holding’in üretim yolculuğunda ki, başarı sırrını da anlamış bulunuyoruz. Alanında donanımlı olmak, o firmayı zirveye taşıyacak en büyük etken olurken; melikesi yüksek, yenilikçi ve vizyoner değerleri yüksek olan Sayın Mehmet Ali Altun’u böyle bir kadroya sahip olduğu için kutluyoruz.

Finber, hep zirvede kalman dileği ile…

Finber Holding

Finber Genel Merkez Dokuma 1. Fabrikası

Barakfakih OSB 17. Cad. No:1 Kestel/Bursa

Tel : 0224 384 13 66

Faks: 0224 384 13 78

Mailinfo@finbertextile.com

Finber Dokuma 2. Fabrikası

Barakfakih OSB 10. Cad. No:3 Kestel/Bursa

Tel : 0224 384 14 82

Faks: 0224 384 14 83

Mail: info@finbertextile.com

Finber 3. Boyahane Fabrikası

Barakfakih OSB Ankara Asfaltı Cad. No:54 Kestel/Bursa

Tel : 0224 384 12 15

Faks: 0224 384 12 16

Mail: info@finbertextile.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 44900

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.