davillo tekstil

Davillo'nun Sponsorluğunda, Öykü Home, Perde & Ev Tekstili, Nallıhan, Ankara

Nallıhan’ın ilk perdecisi Öykü Home…

Haber: Emel Benli ­- Ankara / Nallıhan / Bu haber Davillo'nun katkıları ile yapılmıştır.

Ankara’nın en güzel çevre ilçelerinden biri olan Nallıhan’da sektörümüzün perakende ayağında hizmet veren ve bir Davillo Bayisi olan “Öykü Home’u” ziyaret ettik. Bizim için en az Öykü Home kadar önemli olan Nallıhan’ın doğal güzelliklerinden, tarihimizde ki öneminden ve kültürel zenginliklerinden bilgiler edindik.

Candaroğulları Beyliği’nin toprak sınırları içerisinde yer alan Nallıhan Bölgesi, Orhan Gazi zamanında Osmanlı topraklarına katılmış ve Vezir Nasuh Paşa döneminde ise Nallıhan ismini almıştır. Köroğlu bir gün, Nasuh Paşa’nın yaptırdığı Kocahan olarak bilinen bu hanın önünden geçerken, atının nalı düşüyor. Atının nalını Kocahan’ın kapısına asan Köroğlu, farkında olmadan aslında bu ilçenin isim babası oluyor. O günden sonra Kocahan’ın ismi Nallıhan olarak anılmaya başlıyor. Dolaysı ile de o bölge Nallıhan olarak biliniyor.

İşte bu güzel ilçede hizmet veren Öykü Home’un başarı hikâyesini dinlemek üzere; Öykü Home’ un sahibi Sayın İsmail Dilek’e konuk olduk.

Sektörde tanıdığım en mükemmel insanlarda biri olan İsmail Dilek, babasından devraldığı bayrağı en güzel şekliyle dalgalandırırken; Nallıhan’ın da ilk perde ve ev tekstilcisi olma ünvanına sahiptir.

Çok şık ve insanın içini ferahlatan mağazasında,  perde sistemleri ve ev tekstil ürünlerine yer veren değerli meslektaşımız; dopdolu raf sistemi ile de müşterilerine sıcak satış hizmet veriyor.

Son yılların çok revaçta olan mobil satış uygulaması ile de, iki araçla hizmet veren Öykü Home; Nallıhanlar tarafından çok sevilen bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyor. Sektörümüzün Davillo gibi bir birinden değerli toptancıları ile yol alan Öykü Home; teşhir uygulaması ile de şıklığı değerli müşterilerine yansıtıyor. Sadece Nallıhanlılara değil, çevre bölgelere ve köylere de hizmet veriyor.

Davillo ile partnerlik yapmanın keyfini; sunumlarını gerçekleştirdiği perde kombinleri ile müşterilerine yansıtan ve çok başarılı projelerin altına imza atan Sayın İsmail Dilek, rahmetli babasının ticari ahlakından edindiği bilgileri ise kendisine düstur ediniyor. Kalitesinden ve dikim işçiliğinden ödün vermeyen İsmail Bey, kombinlerini gerçekleştirdiği ürünlerini, perde sistemleriyle destekleyerek zenginleştiriyor.

Perde Sektörü’n de ki başarısını, özel hayatında da gördüğümüz İsmail Dilek’i sektörümüzün gençlerine örnek teşkil ediyor; misafirperverliğinden duyduğumuz memnuniyetten dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Diğer bir teşekkürü de İç Anadolu’nun en saygın toptancılarından olan ve sizlerle aramızda ki köprüyü kuran Davillo’ya yapıyoruz.

ÖYKÜ HOME / PERDE & EV TEKSTİLİ
İsmail Dilek
İletişim:
Nasuhpaşa mah. Tuğrulbey Bulvarı No: 8/ A - Nallıhan / Ankara
Tel: 0312 785 25 00
Gsm: 0532 263 34 98Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 610454

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.