davillo tekstil

Çeliker Teknoloji – Matsmart Home Akıllı Ev Sistemleri / Kütahya


Çeliker Teknoloji – Matsmart Home Akıllı Ev Sistemleri / Kütahya

Türkiye bir marka daha kazanıyor.

Türkiye’den tüm Dünya’ya…

Haber: Emel Benli / Kütahya

İnovasyonu ve sürdürülebilirliği yüksek bir marka doğmak üzere…

Türkiye yerli malı markalarının arasına bir yenisini daha ekliyor. Türk Ev Tekstili yerli bir teknoloji ile tanışıyor. Kütahya’dan yerli ve milli; Akıllı Ev Sistemleri kapsamında bir perde motoru doğuyor.

Çeliker Teknoloji’nin Kurucusu Sayın Mustafa Çeliker; kendi tasarımı olan perde motorlarının ar-ge aşamasını tamamlamak üzere… 2 yıllık süreçte tasarımını tamamladığı ve çok yakında üretimine başlayacağı perde motorları ile perde sektörüne çok büyük katkılarda bulunacak ve hatta Dünya’ya bir Türk markası sunmanın haklı gururunu kendisine ve ülkemize yaşatacaktır.

“Türkiye’den tüm Dünya’ya” sloganı ile yola çıkan; teknolojinin en son sistemi ile Kütahya’da Türk Mühendisleri tarafından tasarımı yapılan ve üretim aşamasına getirilen, ayrıca testlerinin yapıldığı perde motorlarının şuan kullandığımız diğer yabancı markalardan bir eksiği olmadığı gibi onlarca fazlası var…

Kullandığımız ve üretimi yapılan tüm perde sistemlerinde çok rahatlıkla kullanabileceğiniz perde motorları, Çeliker Teknoloji garantisi ile “Matsmart Home Markası” adı altında çok yakında perde ve perde sistemleri sektörünün hizmetine sunulacaktır.

Doğuş yeri Kütahya olan “Matsmart Home Perde Motorları,” Dünya standartlarında olup; mobil uygulama ve çok fonksiyonlu kumanda kontrol sistemi ile yaşam alanlarınıza konforu ve rahatlığı sunacaktır.  1 saatlik güneş enerji dolumu ile 15 gün kesintisiz bir şekilde görevini yerine getiren ve 1 günlük tam dolumu ile de bitmeyen bir enerjiye sahip olan Matsmart Home Perde Motorları; mevcut perdelerimizle uyumlu olup; kolay kurulumu ile de perde sistemcilerimizin bir numaralı yerli tercihi olacaktır. 

Minicik kumandaların yanı sıra yaşlılarımız ve görme engellilerimiz içinde kumanda tasarlayan; istenildiğinde sessiz çalıştırılabilen ve daha birçok özelliklere sahip olan Matsmart Home Perde Motorları, uygun fiyat politikası ile de tercihiniz olacaktır.

Şimdiden Pazar ağının rotasını çizen, ayrıca önce iç piyasada sonra da dış ticarette başarı merdivenlerini bir bir çıkacak olan Matsmart Home; çok yakında özellikle perde sistemcilerimizin atölyelerinde yerini alacaktır. 

Stor perde, zebra perde, çiftli sistemler,  metal jaluzi, ahşap jaluzi, dikey perde, blackout perde ve perde sistemlerinin tüm alanlarında; kış bahçelerinizde sıcağa ve soğuğa dayanıklı özellikleri ile ve hatta balkonlarınızda, ofislerinizde kısacası sizin hayal ettiğiniz tüm yaşam alanlarınızda artık “Matsmart Home Perde Motorları” size ve hayatınıza kolaylık katacak; Türk Ev Tekstili’ne yenilikler kazandırarak; Türkiye’nin yerli ve milli markası olma özelliği ile Dünya’ya bir kapı aralayacak ve hepimizin medar –ı iftiharı olacaktır.

Seçiminiz “Çeliker Teknoloji” güvencesi ile “Matsmart Home Akıllı Ev Sistemleri Perde Motorları” olsun perdelerinizin diğerlerinden bir farkı olsun.

ÇELİKER TEKNOLOJİ

İletişim: Osmangazi Mah Fatih Rüştü Zorlu Cad. Kütahya Modern Ticaret Merkezi No: 4 Merkez / Kütahya

Tel: 0850 304 09 79

Gsm: 0530 326 78 79

Web: www.celikerteknoloji.com/

E-posta: mustafaceliker@celikerteknoloji.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 891166

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->