davillo tekstil

DİBAS PERDE SİSTEMLERİ / MUHAMMET CENGİZ YALÇIN / KAYSERİ


Haber: Emel Benli / Kayseri

Ticaret şehri Kayseri’nin en büyük perde sistemleri imalatçısı Dibas, üretim istikrarından hiçbir şey kaybetmeden yol alıyor. Çok saygın bir kimlikle yoluna devam eden Dibas, aynı zamanda Kayseri’nin ilk imalatçı firması olma özelliğini de taşıyor.

Sahiplerinden Sayın Muhammet Cengiz Yalçın’a konuk olup; Dibas hakkında bilgiler aldık. Amacımız, hem Dibas Perde Sistemleri’nin başarısını paylaşmak, hem de Dibas’ı bilmeyen yeni nesil perdecilerimiz için onları bilgilendirmekti.

Fakat, Sayın Muhammed Cengiz Beyefendi’yi tanıdıktan ve Dibas’ın bünyesini gördükten sonra, bu iki fikrimiz de;  gördüklerimizin karşısında küçücük kaldı. Aslında tahmin ettiğimizin üzerinde çok daha büyük bir imalatçı olup; 14000 m2 açık, 5000 m2 kapalı alan üzerin de bulunan Dibas Perde Sistemleri; Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’n de, 1997 yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük enteğre tesislerinden birisidir.

TSE kalite belgesine sahip olan firma; üretiminde uluslararası kalite standartlarını da göz önünde bulundurarak, gerekli hassasiyeti göstermektedir. Şirket; tıpkı Türkiye’de olduğu gibi; Dünyaya açılan penceresi Dibas Dış Ticaret‘in uluslararası pazarda ki yüksek tecrübesi ile Balkanlar, Afrika, Asya ve Avrupa’da mallarını pazarlamaktadır.

Alanında iç ve dış pazarını eksiltmeden koruyan, üretim kapasitesini her geçen yıl genişleten ve saygınlığını devam ettiren Dibas; stor, zebra, ahşap jaluzi, metal jaluzi, katlamalı mekanizma, dikey perde, japon perde, motorlu sistemler, ray sistemleri ve pileli perde imalatı ile sektörümüze katkılarda bulunuyor.

Teşekkürler Dibas, kattıkların ve katacakların için…

Dibas Perde Sistemleri

İletişim: Organize Sanayi Bölgesi 24. Cad. No:25 Melikgazi / Kayseri

Tel: 0352 322 11 66

E-posta: iletisim@dibas.com.tr

Web: www.dibas.com.tr


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 897690

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.