davillo tekstil

KUFE PERDE & EV TEKSTİLİ / GÖKHAN AYVAZ / KAYSERİ


Kufe Perde – Ev Tekstili / Kayseri

Kufe, farklılık arayanların firması.

Haber: Emel Benli / Kayseri

Ticaret şehri Kayseri’nin ünlü isimlerinden Kufe Perde – Ev Tekstili, siz değerli müşterilerini bir adım daha ileriye taşıyabilmek için; efor harcamaya ve yenilikleri takip etmeye devam ediyor.

Kufe; perde ve ev tekstil toptancılığı, perde sistemleri ve ev tekstil imalatı ile Türk Ev Tekstili’ne büyük katkılarda bulunuyor. İç piyasada Türkiye’nin Batı Karadeniz’i hariç, diğer bölgelerine güçlü markası “Nesafet Home” ile hizmet götürüyor. Yenilikçi kimlik ve kalite anlayışı ile sektöre farklı bir paradigma sunan Kufe’nin kurucusu Sayın Gökhan Ayvaz;  nihayi ve en büyük özgürlüğünü; sizlere, altına imza attığı yenilikler ile sunuyor.

Perde toptancılığında yakaladığı başarıyı, perde sistemleri imalatı ile destekleyen; kurumsal firmalara ev tekstili imalatı ile hizmet veren Kayseri’nin güçlü firması Kufe; Gökhan Ayvaz farkı ile sektörü yarınlara taşıyor.

En güncel tül ve fonluk grupları, en trend ev tekstil tasarımları, kulvarın en iyi koşucusu, perde sistemleri imalatı ile bünyesini güçlendiren Kufe; geniş pazar ağı ile de  örnek teşkil ediyor.  Perde de, Nesafet Home markası ile 180 başlıktan oluşan ve 900 civarında varyantı ile perakendecilerin mağazalarına hareket katıyor.

Kufe Perde ve Ev Tekstili’nin Sahibi Sayın Gökhan Ayvaz, perakendecilere kattığı bu hareketliliği az bulmuş olacak ki; yeni bir girişim için kollarını yine sıvadı. Hangi konuda girişimde bulunursanız bulunun, kararlıysanız eğer, kendinizi girişimden kaynaklı oluşumun içerisinde bulursunuz. İşte tam bu anlamda Gökhan Ayvaz’da; perde sektörüne farklılık katmak üzere yeni bir oluşumun içerisine girdi.

Perde Sektörü’n de bu güne kadar kimsenin düşünmediğini düşünerek, bir perde parfümü tasarladı. Kokulu, aromatik karışımlardan ve amber yağlarından elde ettiği parfüm çeşitlerini; perde parfümü olarak perde piyasasına sunmaya hazırlanıyor. Araştırma aşamasının tamamlandığı ve üretimine geçildiği, ambalaj tasarımı ve pazar ağının belirlendiği bu oluşumu Kufe Tekstil farkı ile yaşayacaksınız.

Perakendecilerimizin mağazalarına renk katan Kufe; şimdi de perdelerimizin ve yaşam alanlarımızın burcu burcu kokması için sezgisel ve sanatsal bir kombinasyonu tamamlamak üzere, bizlere bir hizmetle daha geliyor. Başarısına şimdiden inandığımız ve üzerimizde pozitif bir algı oluşturan perde parfümlerinin patentini alan ve çok yakında perdelerimizi parfümleri ile buluşturacak olan Küfe Perde ve Ev Tekstili; geliştirdiği perde parfümleri ile kimya biliminin en güzel armağanını perdelerimize taşıyor.

Güller, mimozalar, bergamotlar, melisalar, amberler, menekşeler, begonyalar, açelyalar, nergisler, fulyalar, gardenyalar ile yaşam alanlarımıza misafir olacak ve nice çiçekleri damıtarak en güzel kokuları; stresimizi azaltmak için bizlere sunacak olan Kufe’den, şimdiden perde parfümünüzü istemeyi unutmayın. Nihayi tüketiciye perdenin yanında sunduğunu, perde parfümleri bir Kufe markası olup; mağazanıza ve size fark katacaktır.  

Bu farkı yaşamak için yolunuz Kufe’ye düşsün… Perdeleriniz mis gibi koksun.

Kufe; farklılık arayanların firması… Yarınlarınızın garantisi.


Kufe Toptan Perde – Ev Tekstili – Nesafet Home

Gökhan Ayvaz

İletişim: Talat Paşa Mah. İlkyazı Cad. Tekstil Kent No: 15 / A – Kocasinan / Kayseri

Gsm: 0549 633 38 38

E-posta: kufegrup@gmail.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 919511

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->