davillo tekstil

Ali Babacan Tekstil’in Sahibi Hilmi Babacan Vefat Etmiştir.


Ali Babacan Tekstil’in Sahibi Hilmi Babacan Vefat Etmiştir.

Haber: Emel Benli & Ankara

Ali Babacan Tekstil’in Sahibi Sayın Ali Babacan’ın Sevgili babası; Ali Babacan Tekstil’in Kurucusu Kıymetli Büyüğümüz Sayın Hilmi Babacan Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

Bir dönem Türkiye Cumhuriyeti’nin Başbakan Yardımcılığı’nı yapan şuan ise Deva Partisi Kurucusu ve Genel Başkanı olan ve ülkemize büyük katkılarda bulunan Sayın Ali Babacan’ın Sevgili babası Hilmi Babacan, sektörümüze bir ömür vermiş ve sektörümüzün kalkınmasında büyük rol oynamış; aynı zamanda bir çatı kuruluşumuz olan Tetsiad’ın da kıymetli bir üyesidir.

Kendisinin tecrübelerinden üç kuşağın yararlandığı Rahmetli Hilmi Babacan ‘ın naşı; yarın ( 7 Ekim 2024 - Salı günü ) önce Ankara Başkent’te bulunan Hacı Bayram Veli Camii’n de kılınacak öğlen namazına müteakiben; Ankara Yenimahalle Karşıyaka Mezarlığı’n da 2. Kapı’da defnedilecektir.

1938 doğumlu olan ve kendisini 85 yaşında kaybettiğimiz Ev Tekstili ve Perde Camiası’nın ağabeyisi Sayın Hilmi Babacan’a, biz de Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi olarak; Allah C. C’den rahmet diliyor, kederli ailesine ve Sayın Ali Babacan’a başsağlığı dileklerimizde bulunuyoruz. Mekanı cennet olsun…

İnna lillahi ve inna ileyhi racıun... (Biz Allahtan geldik ve şüphesiz dönüşümüz O'nadır.) Bakara süresi. 156: ayet.


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 312204

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->