davillo tekstil

Eylül Tekstil 2023 Antalya Tatili Sona Erdi.


Eylül Tekstil 2023 Antalya Tatili Sona Erdi.

Haber: Emel Benli & Antalya

Sevgili Perdeciler, Eylül Tekstil’in Antalya tatilinin üçüncü ve dördüncü günü de neşe ve eğlence içerisinde geçti. Çeşitli aktivitelerin dışında en çok havuzda eğlenen Eylül Tekstil dostları; Crystal Centro Hotels’in tüm konforundan yaralanırken; en çokta perdeciler arası yeni tanışmanın ve kaynaşmanın hoşluğu ile geçti.

Sezonun sonunda gerçekten hepimize çok iyi gelen bu tatilin en güzel tarafı ise alış – verişin olmayışı ve bir metre tülün dahi otele getirilmeyişi oldu. Eylül Tekstil’in sahibi Sayın Gökhan Kaya’nın, tam hayalinde ki gibi bir tatil geçiren perdecilerimiz; bu tatilin tekrarını istediler.

Gelen talepler üzerine onları kırmayarak bu tatilin tekrarının sözünü veren Sayın Gökhan Kaya; tatil sonrası bizimle yaptığı istişarede; 2024 yılı tatilinin kesinleştiğini  dile getirdi.

Ağırlıklı Karadeniz Bölgesi olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafından gelen Eylül Tekstil dostları; ayrıca, Eylül Tekstil’in ticari ahlakı, ürün kalitesi, geniş yelpazesi, PRN Kartela Seti’nin farklı tasarımları ve binin üzerinde varyant sayısı, hızlı lojistiği, istikrarlı fiyat etiketi, bol stoğu ve tabi ki; güler yüzlü hizmeti ile müşterilerinin gönlüne taht kuran Sayın Gökhan Kaya; gerçekleştirdiği Antalya tatilinde her bir dostu ile ayrı ayrı ilgilenirken; uzun saatlerini onlara ayırdı.

Herkesin çok çok memnun kaldığı tatilin 2024 yılı tarihini bizzat açıklayacak olan Gökhan Kaya; “ İnşallah seneye tekrar buluşacağız. Bizi takipte kalsınlar. Tüm Eylül Tekstil Dostları’na; sağlık, bol kazanç ve huzur dolu bir 2024 yılı geçirmelerini diliyorum." diyen Sayın Kaya; tekrar kollarını 2024 yılı kış sezonu için sıvadı.

2024 yılında bir başka Eylül Tekstil Tatili’n de görüşmek dileği ile…

Teşekkürler Eylül Tekstil…

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 756390

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->