davillo tekstil

Eylül Tekstil 2023 Antalya Tatili / 1. Gün


Eylül Tekstil 2023 Antalya Tatili / Crystal Hotel ( 1. Gün )

Haber: Emel Benli - Lara / Antalya

Sevgili Perdeciler, İstanbul’dan tüm Türkiye’ye tül ve fonluk perde toptancılığı ayağında hizmet veren Eylül Tekstil; değerli dostlarına vadettiği “Antalya Tatili’nin” startını bu sabah (26 Ekim 2023) verdi.

Türkiye genelinden gelen değerli müşterilerini Antalya – Lara’da bulunan Crystal Hotel’de bir araya getiren Eylül Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gökhan Kaya 7 yıldızlı bir otelin konforunu dostlarına yaşatıyor. 

Kışa girerken Lara’nın en keyifli dönemi olan Eylül ve Ekim aylarının bunaltmayan sıcağında onlara; deniz ve havuz keyfi yaşatıyor. Güneş’inin ise bir başka güzel olduğu Lara; Gökhan Kaya’nın misafirlerine yazdan kalma günlerin keyfini yaşatıyor.

Sizler için tanımaya çalıştığımız Eylül Tekstil dostlarına seneye bir tatil sözü daha veren Sayın Kaya; bu tatil etkinliğinde otele bir metre dahi kumaş getirmemiş; tamamen dostlarına kışa girerken; moral ve motivasyon amaçlı bir organizasyon düzenlemiştir.

Sadece kesesini değil o kocaman yüreğini dostlarına açan Eylül Tekstil’in sahibi Sayın Gökhan Kaya; güler yüzlü davranış şekli, ilgi ve alakası ile her bir müşterisi ile ayrı ayrı ilgilenmiştir.

Bu arada tüm sektör tarafından kabul gören PRN Kartela Seti; 150 başlık, binin üzerinde varyantı ile Türk Ev Tekstili’nin önemli markaları arasına girmeyi başarmıştır. Değişimden ve yenilikten geçen PRN Kartela Seti; kalite, renk ve desenleri ile de kulvarın başarılı koşucularından olmuş; her sezona özel kreasyonu ile Eylül Tekstil Dostları’nın mağazalarında kış sezonu için tekrar yerini almıştır.  

Üzerine bir de Antalya Tatili ekleyen Eylül Tekstil, bir güzellik daha yaşatmış oldu.

Teşekkürler Gökhan Kaya…

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 172545

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->