davillo tekstil

EHC HOME MAĞAZA AÇILIŞI / İSTANBUL


EHC Home Exclusive, markasının bayiliğini vermektir.

Haber: Emel Benli / İstanbul

Evinize ve yaşam alanlarınıza hayat vermek için en özel ve özgün ürünleri sunarak; yaşam alanlarınızı kişisel tarzınıza en uygun şekilde döşemek ve iç mekanlarınıza sıcaklık ve karakter kazandırmak için her bir parçayı özenle seçerek ve yaratıcı tasarımcılarla işbirliği yaparak, estetiği, kaliteyi, zarafeti harmanlayan EHC Home Exclusive; zengin koleksiyonları ile sektörümüze farklı bir boyut getirmek üzere hayata geçirilmiş bir proje mağazasıdır.

Sektörümüzün Perde Sistemleri ayağında çok kıymetli bir markası olan Techstor  Perde – Polywood  Jaluzi’nin sahipleri Sayın Erdem ve Hülya Çizmecioğulları çifti; jaluzide yakaladıkları üstün başarılarını iç mekanlara da taşımak üzere kolları sıvadılar.

İstanbul / Gaziosmanpaşa’da özenle dekore ederek  EHC Home Exclusive adı ile bir örnek mağazaya hayat veren Çizmecioğulları Ailesi; perde sektörüne yeni bir ivme kazandırmak üzere “Franchise Mağazacılık Sistemi “ projesinin ilk örnek mağazasını kendi bünyelerinde oluşturdular.

Amaçları bir obje ya da bir tablo satmak değil; bayilik almak isteyen değerli sektör mensuplarına; EHC Home’un diğer bir örneğini kurarak bayilikler oluşturmaktır. Kısacası 400 metrekare alana sahip, EHC Home Exclusive markasının bayiliğini vermektir.

Sevgili Hülya Çizmecioğulları’nın ince eleyip, sık dokuduğu bu proje; sektörümüzde ilk olup; perdeyle birlikte tüm yaşam alanlarına hitap eden bir mağazacılık konsept sistemidir. Tablolar, kanvas tablolar, yağlı boya tablolar, doku kolleksiyonları, dekoratif objeler, dekoratif aynalar, saatler, dekoratif tepsiler, masa üstü ve duvar objeleri, duvar kağıtları, aydınlatmalar ve bir çok alanda sanatsal dekoratif tasarımlar ile bir görsel şölen havasında ki EHC Home; şimdiden gelen taleplere cevap vermek üzere kolları sıvadı ve ilk Exclusive mağazasını Ankara’ya kuracak olan Sayın Erdem Çizmecioğulları; Ankara’nın ardından Kütahya ve Kocaeli ile bayiliklerine devam edecek…

13 Ekim Cuma 2023 tarihinde bu örnek mağazanın lansmanını gerçekleştiren Techstor  Perde – Polywood jaluzi Ailesi; mağaza da perde ve perde sistemlerine de yer vererek;  özellikle kendi ürünleri olan Pollywood Jaluzi ile de, EHC Home’a ayrı bir tat kattılar.

Artık perde sektörünün farklı bir boyuta geçmesi gerektiğini ve sektörün çıtasının yükseltilmesinin şart olduğunu vurgulayan, Sayın Erdem Çizmecioğulları;  “Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun; 60 gün içerisinde mağazanızı; dekorasyonu da dahil olmak üzere, anahtar teslim bir sistemle hayata geçiriyoruz. EHC Home tabelası ile birlikte bayilik talep edenlere farklılığı sunacağız.” Diyerek markasına duyduğu güveni bir kez daha dile getirdi.  

Bayilik talebinde bulunmak isteyen değerli sektör mensuplarımız Sayın Erdem Çizmecioğullarına bu konu ile ilgili başvurabilirsiniz. Hatta Gaziosmanpaşa’da ki bu örnek mağazayı ziyaret edebilir,  EHC Home ile siz de işinize fark katabilirsiniz.

EHC HOME COLLECTION

İletişim: Bağlarbaşı Mah. Keçeyolu Sk. No: 140 – 148 C

Gaziosmanpaşa / İstanbul

Gsm: 0533 132 80 38

Web: www.ehchome.com.tr 

E- posta: ehcevdekorasyon@gmail.com  
Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 351028

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->