davillo tekstil

Davillo'nun Sponsorluğunda / Viva Perde / Batıkent / Ankara


Viva Perde Yeni Neslin Perde Adresi

Haber: Emel Benli / Ankara / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Türkiye’nin markası Davillo ile dost ziyaretlerimiz devam ediyor. Bu sefer ki ziyaretimizi Ankara’nın Batıkent Semti’n de hizmet veren Viva Perde’ye gerçekleştirdik.

Deden toruna üç nesildir süregelen Viva Perde’nin başarı hikayesini son kuşak olan Sevgili Mert Koçoğlu’n dan dinledik.

Perde Sektörüne ömrünü vermiş değerli büyüğümüz Musa Koçoğlu’nun torunu; Viva Perde’nin kurucusu Sayın Hüseyin Koçoğlu’nun sevgili oğlu Mert Koçoğlu, babasından devraldığı Viva’yı ileriye taşımanın ve daha başarılı olmanın gayreti içerisinde…

Araştırmacı ve işini çok seven biri olarak karşımıza çıkan Sevgili Mert, işletme mezunu olup; baba ocağına dönmenin ve yeni projelerin altına imza atmanın mutluluğunu yaşıyor. Bir Davillo Satış Noktası olan mağazasında; Davillo’nun bir birinden güzel ürünleri ile kombineler yaparak iç mimarlara taş çıkartıyor.

Henüz çok küçük yaşlarda mağaza ile tanışan, çaputun kokusunu içine çeken ve babası Sayın Hüseyin Koçoğlu’nun öğrencisi olarak yetişmenin avantajını yaşayan Sevgili Mert; iyi bir montaj ustası, iyi bir dikiş ustası ve iyi bir satış temsilcisi olarak yetiştirilmiş fakat genç yaşta da patron olmanın onuruna nail olmuştur.

Tek amacı babasının attığı temelin üzerine daha çok tuğla koymak ve Viva Perde’yi daha güzel yarınlara taşımaktır. Farklı fikirler, teknolojik destekler, kulvar ürünleri ile Ankara ve civar illere iş yapan, Sevgili Mert’in bir başka hedefi ise yurt dışına da ürün kombinleyip; perakende ayağında hizmet vermektir.

Mert ile gerçekleştirdiğimiz proğramımızdan, çok büyük keyf aldık. Yaptıklarını ve yapacaklarını dinleyerek heyecanına tanık olmak bizi de mutlu etti. Bir kez daha yeni nesilden ümitlendik.

Sevgili Mert’in başarılarını kutluyor, devamını diliyor ve bizleri Viva Perde ile buluşturan Davillo’ya çok teşekkür ediyoruz.

VİVA PERDE / MERT KOÇOĞLU

İletişim:  Kentkoop, mah.1865. Sk, Batıkent Blv. 3/C – ( Anıt İş Merkezi ) Yenimahalle/Ankara      

Tel: 0312 250 70 12

Gsm: 0552 600 20 96

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 727090

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->