davillo tekstil

Alya Lina’ya El Verin…


Alya Lina’ya El Verin…

Haber: Emel Benli / İstanbul

Perde ve Ev Tekstili Sektörü’nün Kıymetli İnsanları, bugüne kadar açılışlarınızda, ürün tanıtımlarınızda, etkinliklerinizde, fuarlarınızda, iyi gününüzde ve kötü gününüzde hep yanınızda olduk. Sizlerle tam 20 yıl sektörün içinde bulunduk. Bu 20 yıl süre zarfında; bütün bunların dışında biz “Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi’ne” farklı misyonlar yüklediniz.

Çokta iyi yaptınız.

İşte onlardan bir tanesi, gönüllülük esasına dayalı sosyal sorumluluk projeleri oldu.

Ülkemizin en son yaşadığı deprem felaketinde başlattığımız kampanya ile 250 ailenin yaşam alanına perde edindirdik. Sesimizi duydunuz ve bize kulak vererek deprem projesinde bizlere el uzattınız.

Şimdi de el uzatma sırası “Alya Lina’da”…

Alya Lina, küçücük bedeniyle çok büyük bir savaş veriyor. O, bu savaşı; siz el uzatırsanız kazanacak…

Son yıllarda sıkça duyduğumuz SMA HASTALIĞINA yakalanan Alya Lina’yı, duyarsız kalarak el birliği ile toprağın altına koymayalım. O küçücük bedene can olup; onu toprağın üstünde yaşatalım. İstersek bunu Allah’ın izniyle başarabiliriz.

Benim yardımımdan ne olur ki demeyin. Bir olursak, bir hayat kurtarabiliriz. Bu amansız hastalığın tedavisi malesef yurt dışında yapılabiliyor ve Alya Lina’nın çok az vakti kaldı. Lütfen ona el uzatın…

21 Eylül Perşembe Akşamı saat 20.00’de facebook üzerinden gerçekleştireceğimiz canlı yayınımıza kulak verin. Bağışlayacağınız küçücük bir yardımın bile Alya Lina’yı kurtarabileceğini unutmayınız.

Alya Lina, İstanbul Tekstilkent’te bir sektör mensubumuz olan Sayın Hüseyin Aydın’ın  kızıdır. Bu çağrıdan sonra Alya Lina, artık hepimizin kızıdır.

N’olur duyarsız kalmayın.

İstanbul Valiliği’nden izinli bu sosyal girişime el verin. Unutmayın ki Alya Lina, sizinde evladınız olabilirdi.

Alya Lina, yaşasın diyenler; onu toprağa teslim etmeyiz diyenler; Allah Rızası için 21 Eylül 2023 Perşembe akşamı saat: 20:00’de Alya Lina’ya nefes olun.

Hepinizi canlı yayına yardımlarınız için davet ediyoruz. Tıpkı depremde olduğu gibi bu kez de kalplerimiz Perşembe günü  Alya Lina için atsın. Lütfen...

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 116119

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->