davillo tekstil

2023 R+T ULUSLARARASI GÜNEŞTEN KORUNMA VE KAPI SİSTEMLERİ FUARI SONA ERDİ.


R+T 2023 Türkiye Fuarı Sona Erdi.

İç ve Dış Alanlar İçin İlham Veren Çözümleri Ayağınıza Getiren R+T TURKEY 2023 Fuarı İstanbul Fuar Merkezinde Gerçekleştirildi.

Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu Haber A-OK Türkiye'nin Sponsorluğunda Yapılmıştır.

R+T TURKEY 6.Uluslararası Güneşten Korunma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarı, tarihler 14 Eylül 2023’ü gösterirken; İstanbul Fuar Merkezi’n de kapılarını tüm Dünya’ya açtı. 3 gün süren Fuar, 2 holden oluşurken, binlerce ziyaretçiyi aynı anda ağırladı.

“İç ve Dış Alanlar İçin İlham Kaynağı Veren Çözümler”  Sloganı ile dikkatleri üzerine çeken fuar; Tenteler, Panjurlar, Kepenkler, Aksesuarlar, Pergolalar (Gazebolar), Teknik Tekstil Ürünleri, Dış Gölgeleme Sistemleri, Stor Perdeler, Parmaklıklar (Çitler), Pencereler – Aksesuarlar, Cam Balkon / Kış Bahçesi, Sineklik Sistemleri, Çadırlar – Şemsiyeler, Otomatik Kapı – Geçiş Sistemleri, Panjurlu Pencereler, Açık Alan Isıtma / Soğutma Sistemleri, Ev Otomasyonu, Sürücü ve Kontrol Sistemleri, Bölme Duvar / Tavan Sistemleri gibi iç ve dış mekanlar konusunda binlerce yeniliği ziyaretçilerine sundu.

Türkiye’nin yanı sıra Çin başta olmak üzere birçok ülkeden katılımcıya ev sahipliği yapan R+T Turkey Fuarı, Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından her iki yılda bir düzenlenmekte olup; yine ülkemizde ses getirmiş ve İstanbul’a hem ticaret hem de turizm açısından katkı sağlamıştır. Katılımcısının beklenilenin üzerinde verim alması, ziyaretçisinin ise ön görülenin üzerinde yüksek olması fuar organizatörlerini sevindirirken; ülkemize de kısa sürelide olsa istihtam ayağı yaratmıştır.

İç mekanlar konusunda perde ve perde sistemleri sektörü’nün de yararlandığı fuarda; katılımcı olarak yer alan perdecilerimiz ve tedarikçilerimizde kendi fuarlarının yanı sıra ikinci bir alternatif olan R +T Turkey Fuarı’dan yararlanmış oldular. Açıkcası bir ara fuar keyfi ile şanslarını ikinci kez artırmış oldular. Ülkelerin aynası olan fuarlar konusunda R+T TURKEY ile kendilerine ayna tutmuş oldular.

Yerli ve yabancı her bir katılımcımızın katma değerli yenilikleri bu fuarda ses getirirken; tarihler 16 Eylül 2023’ü gösterirken R+T TURKEY Fuarı’nın son bulması içimize bir burukluk verse de, 2025 yılında tekrar buluşacak olmak yüzümüzü tebessüm ettirdi.

"27-29 Kasım 2025 yılında tekrar buluşacağız." diyen R+T Turkey Genel Müdürü Ufuk Altıntop, çalışma arkadaşları ile birlikte tüm enerjilerini bu fuara harcamış ve çok çok faydalı bir fuarın altına imza atmışlardır. 

Fuarın birinci günü yapılan ve sadece basına açık toplantıda 2024 yılında Almanya’da düzenlenecek olan fuarın da tarihini açıkladılar. 19 ve 23 Şubat 2024 tarihinde düzenlenecek olan R+T GERMANY (Almanya) Fuarı’nda katılımcı anlamında % 7’lik bir boşluğun olduğu kısa süre akabinde dolacağı da dile getirdiler. Bu bilgileri basına veren ve bir sunum halinde açıklama yapan R+T Germany Proje Müdürü Sayın Filip Götz, gerçekleştirilecek Almanya Fuarı için, fuar temalarını da bizlerle paylaştı. Ve Dünya’nın dört bir tarafından gelecek olan ziyaretçilere dikkat çekti. Ziyaretçi sayısını artırmakta kararlı olan Messe Stuttgart Ares Fuarcılık; bir farkındalık projesi ile adeta Dünya’ya el verdi.

Toplantı sonrası İstanbul’un en şık mekanlarından biri olan ve Florya’da bulunan Kaşıbeyaz’da yenilen akşam yemeği ile kaynaşan basın mensupları, Messe Stuttgart Ares Fuarcılık’ın bir birinden değerli Almanya ve Türkiye çalışanları güzel bir akşamı birlikte geçirmenin keyfine vardılar. Bizim için yeni bir haber, onlar için ise yine bir başarı hikayesi idi, R+T Turkey…

ALMANYA FUARINA DAVET!

Almanya Fuarı’nı neden ziyaret etmelisiniz?...

R+T Fuarı Almanya Genel Müdürü Sayın Filip Götz’ün basın açıklamasından bir özet verecek olursak niçin Almanya Fuarı’na katılmalı ve özellikle ziyaret etmelisiniz? Sorusunu Almanya 2024 Fuar Temaları ile açıklamaya çalışalım.

-120 katılımcı Türkiye’den olmak üzere 1000’in üzerinde 45 ülkeden katılımcıya ev sahipliği yapacak olan 2024 Almanya R +T Fuarı,10 hol üzerine konumlandırılmıştır. Kolay ulaşım bağlantılı olup, hem hava limanı hem de tranvay toplu taşıma ile siz değerli ziyaretçilerine kolay bir ulaşım koridoru oluşturulmuştur. Ayrıca sürekli hava alanı ve fuar arasında da ayrıca bir ulaşım linki sağlanmıştır.

Fuar, tüm görselliği ile sizlere bir show havasında sunulurken; diğer taraftan klavuz bir tema ile işlevselliğini daha da derinleştirecektir. (Key topik of R+T 2024)

Trend Konular:

-Enerji verimliliği, sürdürülebilirlik ve iklim değişikliği

-R+T sektöründeki ürünler enerji tasarrufuna / sürdürülebilirliğe katkıda bulunma konusunda büyük bir potansiyele sahiptir.

Hedef:    

Politika yapıcılar arasında ürünlerin önemi konusunda farkındalık yaratmaktır.

Kısacası siyasiler kulak verirse tüm ülke kulak verir. Siyasiler önemserse, sektörlerde önemser.

Diğer bir klavuz tema ise geliştirilebilmek üzerine tasarlanmıştır.

-Göz alıcı grafik tasarım (yeşil renkte) / Önceki R+T renklerinden bilinçli görsel farklılaşma…

-Fuar katılımcıları ile etkileşime geçme / Reklam materyalleri ve hashtag’ler ile…

-Sosyal medyada değerli bilgiler aktarma…

-Destek proğramında yerinde etkileşim örneğin ES –SO Workshop, Mimarlık Günü, R+T İnovasyon Ödülü 2024, (12 inovasyon ödülü, 11 katogoride yapılacak. Bununla ilgili başvurular katılımcılar tarafından yapılmaya başlandı. Ve ayrıca özel ödüllerde mevcut olacak)

-R+T 2024 ‘’ün açılış konferansında siyasilerin de yer almasıyla siyasette artan bir ilgi yaratılması

Ve daha fazlası R+T ALMANYA Fuarı’n da siz değerli katılımcılarını ve ziyaretçilerini bekliyor olacak.

R+T ALMANYA Fuarı’nı ziyaret edin her türlü sektörel yenilikten haberiniz olsun ve sizde verimliliğinizi bu yolla artırın.

R+T ALMANYA Fuarı’nı ziyaret edin Dünya standartlarını yakalayın

R+T ALMANYA Fuarı’nı ziyaret edin ve orada ki yenilikleri ülkenize götürün.

R+T ALMANYA Fuarı’nı ziyaret edin rakiplerinizden bir farkınız olsun.

R+T ALMANYA Fuarı’nı ziyaret edin markanızı kendiniz oluşturun.

R+T ALMANYA Fuarı’nı ziyaret edin sektörde nerede olduğunuzu görün.

R+T ALMANYA Fuarı’nı ziyaret edin vizyonlarınza bir yenisini daha ekleyin.

R+T ALMANYA Fuarı’nı ziyaret edin sizde profesyonel bir fuar yaşama keyfine varın.

İyi ki varsın R+T…

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 236438

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->