davillo tekstil

Ankaralıların Medar-ı İftiharı Çubuk Spor Faş 1959’dan Beri; Yüksek Performansı ile Yine Sahalarda.


Ankaralıların Medar-ı İftiharı Çubuk Spor Faş 1959’dan Beri; Yüksek Performansı ile Yine Sahalarda.

Haber: Emel Benli / Ankara

“Bizim bu şehre verilmiş sözümüz var.” diyen Çubuk Spor Faş Yönetim Kurulu, 2023 ve 2024 yılı sezonunda da her zaman olduğu gibi yüksek performanslı maçların altına imza atmaya devam ediyor.

1959’da Ankara’nın Çubuk İlçesi’nde kurulan Çubuk Spor Faş Kulübü; gerek oyuncuları, gerek yönetim kurulu başkan ve üyeleri ile kaderi, gayrete hayran bırakıyorlar. Statü olarak profesyonel ve faal durumda Türk Futbolunu temsil eden Çubuk Spor Faş; her zaman olduğu gibi Ankaralı taraftarların gönlünde yer almaya devam ediyor. Ciddi bir taraftar kitlesine de sahip olan Çubuk Spor Faş, oldukça genç oyuncu kadrosu ile bu sezonda sahaların tozunu almaya hazırlanıyor.

Her biri alanında tam donanımlı kadrosu ile her zaman rakiplerinin karşısına geçen Çubuk Spor Faş, kalecisinden stoperine, orta sahasından forvetine güçlü oyuncularla yıldız toplamaya devam eden klüp; antrenmanlarını sıkı tutuyor.

Bütün bunların yanı sıra önce insana yatırım yapan Kulüp; geleceğin yıldızlarına da kapı aralıyor.  Alt yapı sorunu olmayan ve oyuncusunu daha çocuk yaşta alarak kendisi yetiştiren Çubuk Spor Faş; zaman zaman kadrosunu da alt yapıdan gelen yetenekli oyuncular ile oluşturuyor. Transfer alımlarını da devam ettiren takım; enerjisinden hiçbir şey kaybetmiyor. Sayın Emre Arslantaş’ın başkanlığını yaptığı; bu takıma gönül vermiş esnaf, iş insanı ve siyasetçilerden oluşan yönetim kurulu ile de gücünü ortaya koyan kulüp; Çubuk Belediye Başkanı Sayın Baki Demirbaş tarafından da tam destek görüyor.

Çubuk Spor Faş’tan çok şey bekleyen taraftar kitlesi ise her zaman olduğu gibi elini taşın altına uzatıp gerekli desteği kulübünden esirgemiyor. Hemşehricilik ruhu ile takımını destekleyen taraftar; üzerine düşen görevi yerine getiriyor. Yönetim kurulu, futbolcu ve taraftar üçgenini diğer kulüplere örnek teşkil ettiğimiz Çubuk Spor Faş; meda-ı iftiharımız olmaya devam ediyor.

 Ankaralı Perdecilerimizin çoğunluğunu Çubukluların oluşturduğu Perde Sektörü Mensuplarımızın da gönüllerini Çubuk Spor Faş’a kaptırmaları; spora ve sporcuya verdikleri değer karşısında kayıtsız kalamamaları bizleri oldukça sevindiriyor. Öyle ki; Sayın Emre Emektar aracılığı ile Ankaralı Perdecilerimiz gerek maddi, gerekse manevi anlamda her daim Çubuk Spor Faş’ın yanında yerlerini alıyorlar.

Bu vesile ile Perde Sektörümüzün yakından tanıdığı iş insanlarımıza ve onlarla Çubuk Spor Faş’ın arasında ki köprü koordinasyonluğunu başarı ile gerçekleştiren Sayın Emre Emektar’a sonsuz teşekkür ediyor ve duyarlı hareketleri karşısında kendilerini kutluyoruz.

Ve diyoruz ki Çubuk Spor Faş’a sahip çıkalım. Takımımızın yanında olalım. Evet diyenler burada ise; “Her Maçta Güçlü Taraftar” sloganı ile takımımıza yıldız toplatalım.

Sen yıldız topla yeter ki; biz, yanındayız Çubuk Spor Faş…

Tel: 0312 827 21 21

E- posta: Cubuksporfas@mail.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 508811

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->