davillo tekstil

VİNCENT, YARINLARIMIZ SANA EMANET


VİNCENT, YARINLARIMIZ SANA EMANET

Haber: Emel Benli & Ankara

En büyük farkını insan odaklı ticaret anlayışı ile ortaya koyan Vincent, yarınlarımız sana emanet.

Kurulduğu günden bu güne perde sektörünün güvenini, çok kısa bir sürede kazanan Ankara Firması Vincent; sizlerden aldığı güç ile iş sahasını genişletiyor. Kısacası bu günümüzü yarınlara taşımaya niyetleniyor.

Bir kesimci firma olarak tanıdığımız Vincent, ANK Tasarım’ın markası olup; sizlerden aldığı istek üzerine, artık havuz ürünleri ile de hizmetinizde…  “İsteyene bir top, isteyene yüz top” sloganı ile sahalara inen Vincent; kesimin yanı sıra havuz ürünlerinde de toptan satışı ile pazar ağını genişletmeye ve Türkiye’nin dört bir tarafına ulaşmaya kararlı…

Tül ve fonluk kumaş kesiminde ki başarıyı aynı şekilde toptan satışa da taşıyan Vincent; zengin ürün çeşidi ve sorunsuz teslimatı ile sektör gündeminde yerini aldı.

Özellikle armür tül gruplarında iddâlı olan Vincent; BS 300, KAR 20, ARM SEDEF, ANK 350, KAR 15, BURGU GÜMÜŞ, PAF 300, ANTİK GÜMÜŞ VE KAR SEDEF gibi desenler ile kulvar da güçlü ve hızlı adımlarla yol alıyor.

Fonluk gruplarında ise yine çok şık desen ve renk çeşitleri ile rakiplerini zorlayan Vincent, yarının markası olmak için gönüllerinize talip…

En güncel ürünlerde en uygun fiyat etiketi ile sizleri karşılayan Vincent, mağazalarınıza kaliteyi ve şıklığı taşıyor. Taşırken de güler yüzünü sizlerden eksik etmiyor. Vincent’in yanında olmak ve yarınlara birlikte yürümek isteyenler; Vincent size iyi gelecek.

En büyük farkını insan odaklı ticaret anlayışı ile ortaya koyan Vincent, yarınlarımız sana emanet.

Adres: Güneşevler Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No: 23 /C Hasköy – Altındağ / Ankara

Telefon: 0312 353 83 90

Gsm: 0552 799 15 06

E-Posta: ank@anktasari.com

Web: www.vincenttoptanperde.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 50234

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->