davillo tekstil

Perde ve Ev Tekstili'nin Gerçek Dergisi 11. Sayısı Tüm Türkiye'de.

Perde ve Ev Tekstili'nin Gerçek Dergisi ( Perde Satıcıları Dergisi ) 11. Sayısı Tüm Türkiye'de.


Haber: Emel Benli & Ankara

Sevgili Sektör Mensupları, uzun yıllardır perde, perde sistemleri ve ev tekstil sektörünün yazılı, görsel ve videolu haberlerini siz değerli mensuplarımıza yansıtırken; elbette ki gelişen teknoloji ile paralel hareket edip; çağın gerisinde kalmamak adına, adımlarımızı bilinçli atmaya gayret gösterdik.

18 yıl önce karşınıza bir internet haberciliği olan "Perde Satıcıları Haber Portalı" ile çıkıp  ve bu portal sayesinde sektörümüzün birbirinden değerli üreticilerini, toptancılarını, tedarikçilerini ve perakendecilerini aynı platformda buluşturduk.

Bütün bunlarla kısıtlı kalmak istemeyip, sadece yazılı ve görsel basın ayağında sizlere iki ayda bir yayınladığımız "Perde Satıcıları Dergisi" ile de hizmet vermek istedik. Masa başı değil, bir saha çalışması sonucu ortaya çıkan dergimiz, kısa süre içerisinde sizlerden gördüğü talepler ve takdirler doğrultusunda yön kazanarak, tıpkı "Perde Satıcıları Haber Portalı" gibi kabul görmüş ve devamlılığı sağlanarak, sağlam temeller üzerine kurulu bir sektör dergisi olmuştur. Yani sonuç itibari ile amacımıza ulaştığımız "Perde Satıcıları Dergisi" 11. baskısı gerçekleştirilmiştir.

Dergimizin
Haziran – Temmuz 2023, 11. Baskısı masalarınızda yer almak üzere tüm Türkiye’deki sektör mensuplarına gönderilmiştir.. Şimdiden keyifli okumalar dilediğimiz dergimizin; bir de dijital platformu vardır.

"Perde Satıcıları Dergisi" nin dijital ortamda da sizlere "www.perdesaticileridergisi.com" adresinden hizmet vermesi, projemizin bir parçası olup; derginin ulaşamadığı noktalara ulaşması, tamamlayıcı bir unsurdur. Tamamen araştırmalara dayalı dergimizin yayınlarına devam edecek ve daha da geliştirerek hizmetinize sunmaya gayret göstereceğiz. 

Hepinize hayırlı işler diliyoruz. Bizi takipte kalın, sektörden haberiniz olsun...

www.perdesaticilaridergisi.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 159799

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.