davillo tekstil

Pırlanta Home Yeni Tül - Fon Kartela Seti ile Hizmetinizde.


Pırlanta Home Yeni Tül - Fon Kartela Seti ile Hizmetinizde.

Haber: Emel Benli & Ankara

1995 yılında sektörün mutfağı sayılan atölyecilik ayağında, mesleğe başlayan Sayın Fatih Akın'ncı; mesleki tecrübesini uzun yıllar içerisinde geliştirerek devam ettirmiştir. Bu süreçte aile şirketlerinde çalışarak, meslekte tecrübe kazanmıştır.

2011 yılında Ankara / Mamak’ta açtığı perakende mağazası ile başarısının ilk meyvesini almış; perakende satış yolunda ilk adımını atmıştır.

Uzun yıllar perakende ayağında nihai tüketicinin hayallerini sanata çevirerek mimari tasarımların altına imza atan ve her zaman kaliteden yana olan Sayın Akıncı, bu işi daha da ileriye taşıyarak; 2023 yılının Mayıs ayında  “Pırlanta Home  Bi Dünya Perde” adını taşıyan  perde kartela  setinin satışına başlamıştır.

 Bu girişimci ve yenilikçi tarzıyla sektörde, yeni bir marka olma yolunda adım atmıştır.

Çok kısa sürede perakendeci meslektaşlarımızla sıcak bir bağ kurup; kartela setinin mağazalarda nihai tüketiciye ulaşmasını sağlayan Sayın Akıncı tecrübesİ sayesinde güçlü bağlar kurmuştur.

 İ
lk etapta 50 başlıktan oluşan tül ve fonluk kumaş kartela seti ile başlayan Pırlanta Home, 2024 yılı için şimdiden kolları sıvadı.

Trend olan tül ve fonluk kumaşlarından oluşan kartela setine 100 başlık daha eklemenin programını yapan  ve bunun için ciddi bir arge çalışması içerisine giren Sayın Fatih Akıncı, toptan konusunda da başarıyı yakalamıştır.

Kısacası şimdiden, toplamda 150 başlığın ve onlarca varyantın olacağının müjdesini veren sayın Akıncı sizlere “Pırlanta Home” güvencesiyle hizmet vermektedir.

Brodeler, grekler, armür tüller göbekli ürünler, işlemeli tüller, pano fonlar, desenli fonlar, düz tüller ve naturel ürünler ile bir mağazanın ihtiyacı olan  her şeyi barındıran bir set hazırlamıştır.

Ve en önemlisi de bütün bu ürünlerde ayrı ayrı kesim mevcuttur.

Yenilik arayanlar, yeni bir firma ile yol yürümek isteyenler Pırlanta Home, kapılarını açtı. Size kalan ise sunulan bu fırsatları değerlendirmek ve sektörümüzü daha ileriye taşımaktır. Kısacası iyi bir partnerle gücünüze güç katmaktır.

Gözünüz kulağınız “Pırlanta Home’da” olsun.

Adres: Yeşilbayır Mah. Sağduyu Cad. No: 54/ A –Mamak / Ankara

Tel: 0312 372 33 79

Gsm: 0537 601 64 18

Whatsaap: 0545 372 73 72

Web: www.pirlantahome.com

https://www.instagram.com/pirlantahomecollection

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 994112

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->