davillo tekstil

ARLİNE PERDE SİSTEMLERİ / ANKARA


ARLİNE PERDE SİSTEMLERİ / ANKARA

Haber: Emel Benli & Ankara

Uzun yıllarını perde sektörüne veren  Tetik Ailesi, Arline ismi ve markası ile Perde Toptancılığı ve Perde Sistemleri İmalatında kısa sürede kabul görerek, sektörün aranılan isimlerinden olmuşlardır. Perde Sektörü’ne bir marka kazandıran firma; katma değerli projeler ile sektörün kalkınmasında kendi payına düşeni yapmıştır.

Ankara'nın Gersan Sanayi Sitesi'nde hizmet veren Arline Perde ve Perde Sistemleri, aynı zamanda Plicell'in Üretici, Somfy'nin ise Yetkili Bayisidir.

Arline'nin Sahipleri Sayın Arif Tetik ve Sayın Mustafa Tetik kardeşler, sektörde ki onca yılın birikimlerini ise Perde Sistemleri Ayağında zirveye taşıyarak taçlandırmışlardır. Her zaman yenilikçi fikirlerin arkasından koşmuş, müşteriye değer vermiş ve geliştirdiği vizyonları ile kendilerine yol tayin etmiş Tetik Ailesi; Sektörde ki üretici partnerlerini de Dünyaca ünlü markalardan seçmişlerdir.

Toptan perde
 satışlarında Arline markası ile hizmet veren firma, Perde Sistemleri İmalathanelerinde ise Stor perde, zebra perde, dikey perde, pileli perde, blackout perde, çiftli tül stor, ahşap ve metal jaluzi, akıllı motor çeşitleri ile sektörün çözüm ortağı olmayı sürdürmektedirler.

Sektörün problemlerini yakından takip ederek; takım ruhunu, sistematik çalışma, vizyonerlik  sağduyusu, sorumluluk alma, yenilikçi fikirlerle hareket etme, insan odaklı misyona sahip olma, azimli davranarak iş gücü istikrarı sergileme, temiz işçilik, disiplin anlayışı ve hızlı lojistik ile hareket eden Arline, Türkiye'nin dört bir tarafında geniş pazar sahasına sahiptir. Kalitesi ise Dünya standartlarındadır.

Fiyat istikrarı konusunda da kararlılıkla müşterisini destekleyen Arline, her zaman kaliteden yanadır.

Sorunsuz stoğu ile yükünüzü her zaman hafifleten, çözüm ortağınız Arline; bu gününüzü yarınlara taşıyacaktır.

ARLİNE PERDE SİSTEMLERİ
Arif Tetik / Mustafa Tetik
İletişim: Gersan Sanayi Sitesi 2308. Sk. No:83 / Gersan / Yenimahalle / Ankara
Gsm: 0533 648 70 82
Web: www.arlineperdesistemleri.com  


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 404139

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->