davillo tekstil

VOSS ve Q'MASH'IN MUHTEŞEM ETKİNLİĞİ SONA ERDİ.


VOSS ve Q'MASH'IN MUHTEŞEM ETKİNLİĞİ SONA ERDİ.


Sanatçımız Fatih Şahin; gökyüzünde ki yıldızları, yeryüzüne indirdi  Kendisi gibi Voss'u da yıldız yaptı... Bu yıldızları 17 ve 18 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirdiği etkinliğinde hep birlikte topladık. 17 Mayıs akşamı yapmış olduğu gala gecesi ile de taçlandırdık.

Haber: Emel Benli / İstanbul

Bir İstanbul firması olan ve Beylikdüzü’n den hizmet veren Tenda Tekstil, yeni markası Voss Boutıque ile bir ivme yakalamış ve çıtasını yükseltmişti. Perde Sektörü’nün güvenini Voss ile tekrar tazeleyen firma, temelini sağlamlaştırmış ve Voss Boutıque markasında 45 başlık ile sezona merhaba demişti.

Sektörün deneyimli ismi, Sanatçımız Sayın Fatih Şahin’in, firma ortaklarından Sayın Emrah Şahin’in ve Mustafa Aytan’ın tecrübeleri ile harmanlanan Voss Boutıque; Türkiye genelinde 400 seçkin perde mağazalarında yerini almış ve kısa sürede de geniş bir pazar ağı oluşturmuştu. Hızlı ve emin adımlarla büyüyen Voss’u taçlandırmak ve markanın hakkını vermek üzere bir etkinlik kararı alan Tenda Tekstil Ailesi, Hometex Fuarı dönemine rastlayan 17 ve 18 Mayıs 2023 tarihlerinde Oba My Clup Wedding & Pool'de iki gün üst üste ürün tanıtımı ve satışı gerçekleştirdi.

Yeniliğin, kalitenin ve bol stokun hâkimi olan, diğer markaları Q’mash ve Mila’nın  en yeni ürün kreasyonunu görücüye çıkaran firma; Voss’da 45, Q’mash’ta 70 ve Mila’da ise 60 başlıktan oluşan geniş desen ve renk skalasına sahip havuz ürünleri ile sezonu açtı.   

Armürler, jakarlar, brodeler, örmeler ve nakışlılar;  Q’mash, Voss ve Mila ile tarz değiştirdi.  Voss’un stil ve tarzını mağazasına taşımak isteyen değerli perakendeci perdecilerimiz;  Voss’un etkinliğinde yerlerini aldılar. Uygun etiket ve bol çeşit karşısında, iki tarafında memnun kaldığı alış – verişler yaptılar.

Voss’un sahiplerinden Değerli Sanatçımız Fatih Şahin’in gece boyunca Oba My Clup Wedding & Pool'de sahne alması üzerine; sezona daha zinde ve yüksek performansla başlayan perdecilerimiz; şahane bir müzik ziyafeti ile baş başa kaldılar.

Yeşillikler içinde hem mangal keyfi yapan, hem de en trend ürünü, en uygun fiyata alan, üzerine bir de; sanata ve müziğe doyan biri, olsa olsa Voss dostudur.

Uzun yıllardır pröfosyonel müzik yaparak, sahne alan sanatçımız Fatih Şahin’in, firması Voss ile gökyüzünden yeryüzüne indirdiği yıldızları hep birlikte topladık. Şahane bir ses, dopdolu repertuar, harika bir orkestra ve harika bir mekan…

Voss’la biz sezonu şahane açtık. Voss etkinliğinin tekrarını isteyen perdecilerimiz Voss Ailesi’ne teşekkürlerini sunarak geceyi noktaladılar.

Teşekkürler Fatih Şahin.

TENDA TEKSTİL / QMASH, VOSS, MİLA

Adres: Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No:12 / 9

Beylükdüzü / İstanbul

Fatih Şahin: Gsm: 0532 654 46 00

Emrah Şahin: GSM: 0532 657 44 66

Mustafa Aytan: Gsm: 0535 367 90 96

Şirket Gsm: 0536 997 60 60

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 106042

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->