davillo tekstil

2023 İstanbul 27. Hometex Ev Tekstili Fuarı Sona Erdi.


2023 İstanbul 27. Hometex Ev Tekstili Fuarı Sona Erdi.


Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Davillo'nun katkıları ile yapılmıştır.

Hometex Fuarı’nın 5. gününden merhabalar. Bir fuarı daha geride bırakmanın burukluğu içerisindeyiz. Fakat, yeni arge ve ürgelerimizi de Dünya’ya tanıtarak; Türk Ev Tekstilini daha ileriye taşımanın ve ev tekstili sektöründe Dünya modasına yön vermenin de, haklı gururu içerisindeyiz.

2023 Hometex  Fuarı, en az 2022 fuarı kadar başarılı geçerken; bu fuarda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Üreticisi toptancısı, tedarikçisi, alüminyumcusu; gördük ki biz bir bütünüz. Ve aynı geminin yolcularıyız. Bu yolculukta asıl olan; bir birimizi anlamak, en önemlisi dinlemek ve eksiklerimizi gidermektir. Son yılların en iyi fuarlarından olan Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı, 126 ülkeden 170 bin ziyaretçi ile rekor kırmış, 200 bin metre kare alanda; iyileştirilmiş ve kan pompalanmış bir fuar olarak karşımıza çıktı. Hep yenilik diyen üreticilerimizin ve emektarlarımızın alın teri ile taçlandı.

Tetsiad’ın düzenlediği, KFA Fuarcılığın organizasyonluğunu üstlendiği, Hometex Fuarı; İTO, BTSO, UTİB, İFM, TOBB ve Koskeb’in destekleri ile bu yılda yüzünün akı ile Dünya fuarları arasında en büyük ve en nezih fuar olma özelliğine sahip oldu. Ev tekstilinde yeni trendlerin tanıtıldığı, iç ve dış pazarda yeni müşteri ağının oluşturulduğu en önemlisi de “Türkler yapmış” dedirten bir fuar oldu. 

Biz yapmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Tüm Dünya’da bizi takip etmeye devam edecek. Tetsiad’da her zaman arkamızda olacak. İnancımızı kaybetmeden yola devam diyenler ile 2024 Hometex Fuarı’nda görüşmek dileği ile…

Hometex Fuarı Haberlerini duyurmamızda biz “Perde Satıcıları Haber Portalı’na” sponsor olan Davillo’ya sonsuz teşekkürler

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 153614

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->