davillo tekstil

İstanbul 2023 Hometex Ev Tekstili Fuarı 4. Gününde.

İstanbul 2023 Hometex Ev Tekstili Fuarı 4. Gününde.

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Davillo'nun katkıları ile yapılmıştır.

27. İstanbul Hometex Fuarı Katılımcılarının Yüzü 4. Günde de Güldü.

Tetsiad'ın düzenleyip, bir çok kurum ve kuruluşların destek verdiği, uluslararası fuar deneyimine sahip KFA Fuarcılığın bizzat organizasyonunu yaptığı Dünya'nın 2. büyük fuarı Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı, 4. gününü de geride bıraktı.

Türkiye’ye mâl olmuş önemli markalarımız arge ve ürgesini sergilediği platform , yerli ve yabancı alım heyetlerine ev sahipliği yaptı. KFA Fuarcılığın pröfosyonelliğini sergilediği fuar, ev tekstilinin tüm ürünlerini içine alırken; yeni trendlerinde  adeta podyumu oldu.

Dünya standartlarında düzenlenen Fuar, 2023 yılının sektör sezonunu açmakla birlikte;  Türkiye'nin reklam yüzü olmuş ve Dünya’ya adımızı bir kez daha duyurmuştur.

Satıcının ve alıcının memnun kaldığı fuar, Türk Ev Tekstili'ne sınıf atlatmış ve sadece sektörü değil Türkiye'yi ileri taşımıştır. Sanayicinin yükünün ağır olduğu şu dönemde, bu fuar, bir sünger gibi sıkıntıları emmiştir.

"Hometex sadece bir fuar değil, bir okuldur” sektörün yeni neslinin ufuklarını açan ve onları ileriye taşıyan bu platform; sektörümüzün başarı yüzüdür. Bu yüze sahip çıkmak ve ileriye taşımak; sektör gençlerinin görevidir.

Hometex seni sektörün genç kuşağına emanet ediyoruz. 50. yılını da görmek istiyoruz.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 333905

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.