davillo tekstil

Caner Toptan Perde 2023 Antalya Etkinliği Sona Erdi. ( 3. gün )

Caner Toptan Perde 2023 Antalya Etkinliği Sona Erdi. ( 3. gün )

Haber: Emel Benli / Antalya

Antalya / Manavgat’ta bulunan Turan Prince Hotels’te ilk defa düzenledikleri tatil etkinliğinin sonuna gelen Caner Toptan Perde’nin değerli dostları; sezon öncesi dinlenmiş ve değişik bir ortamda bulunmanın vermiş olduğu keyif ile sezona daha yüksek bir performans ile girmiş oldular.

Tatilin yanı sıra Caner Toptan Perde’nin, 2023 yılı sezonu için tasarladıkları tül ve fonluk guruplarından alış – verişlerin yapıldığı bu tatil herkese iyi geldi. Koca bir kıştan sonra ilk tatili Caner Toptan Perde vasıtası ile yaşayan meslektaşlarımız, hem tatili hem alış – verişi keyfini yaşamış oldular.

Bir Caner Toptan Perde farkı ile sezona ilk adımlarını atacak olan, perdecilerimiz sezona kulvar ürünleri ile merhaba diyecekler. Bellaza Boutique markasının 120 başlıktan oluşan kartela setinin; 80’i fonluk kumaştan, 40’ı ise tül kumaştan oluşmaktadır. Ayrıca kesimi mevcut olan bu ürünlerin bol stoğuda Sivas’ta Caner Toptan Perde’nin iki büyük deposunda mevcuttur. Kısacası sizler için stok tutan ve stok maliyetlerine göğüs geren Sayın Selim Topçu ve Sayın Hüseyin Er; sizler için taşın altına ellerini koymuşlardır.

Taç ile de gönül birliğine giden Caner Toptan Perde, Taç’ın 35 başlıktan oluşan kulvar ürünleri ile yollarını kuvvetlendirmişlerdir. Ayrıca 100’ün üzerinde havuz ürünü ile de sezona merhaba diyen Caner Toptan Perde, müşterilerine bol çeşit sunmanın mutluluğunu yaşamışlardır.

ilk defa gerçekleştirdiği tatil etkinliğinin sonuna gelen Caner Toptan Perde Ailesi; yüzlerinin akı ile kazasız, belasız bir tatil etkinliği yaşatmışlardır. Perdecilerimiz, bünyesinde bulunduğumuz Turan Pirince Hotels’in tüm aktivitelerinden yararlanmış ve güneşin tadını onlar sayesinde çıkartmışlardır.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı aracılığı ile tekrar değerli dostlarına teşekkür eden ve onlarla keyifli bir tatil geçiren Sayın Selim Topçu ve Sayın Hüseyin Er’e; bizde, tüm sektörümüz adına teşekkür ediyor; sektöre katkılarından dolayı kendilerini kutluyoruz. Çok başarılı ürünlerin altına imza atan ve atmaya devam edecek olan yenilikçi firma sahiplerimizin her daim yanlarında olacağımızı bir kez daha dile getiriyor ve onlarla sizler arasında kurduğumuz bu köprünün başka güzelliklere de vesile olmasını diliyoruz.

Antalya / Manavgat’tan yeni sezonda hepinize hayırlı işler diliyor, bir başka Caner Toptan Perde etkinliğinde; sizlerle yeniden bir araya gelmeyi umut ediyoruz.

Teşekkürler, Caner Toptan Perde…

Yarınlara seninle yürüyeceğiz.


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 265268

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.