davillo tekstil

Caner Toptan Perde 2023 Antalya Etkinliği Başladı. ( 1. gün )


Caner Toptan Perde 2023 Antalya Etkinliği Başladı. ( 1. gün )

Haber: Emel Benli / Manavgat – Antalya

Sivas merkezli Caner Toptan Perde, bu yıl ilkini gerçekleştirdiği tatil etkinliğinin startını Antalya – Manavgat’ta bulunan Turan Prince Hotels’de gerçekleştiriyor. Bugün otele giriş yapan Caner Toptan Perde dostları, daha ilk günün sabahı tatil moduna girdiler. Havaların ısınması ile denizin, havuzun tadını çıkartmaya çalışan meslektaşlarımız; uzun süren kıştan sonra güneşin sıcağını üstlerinde hissettiler.

Tatillerine küçük molalar veren değerli perakendeciler, lobinin girişinde, Caner Toptan Perde’nin hazırladığı mini şovrumda 2023 yılının sezon modasını yakından inceleme fırsatı buldular. Ürünler hakkında samimi içten güzel yorumlar yapan perdeciler; 35 yıllık tecrübenin; güçlü argesi ile karşılaştılar.

Caner Toptan Perde’nin kendi markası olan Bellaza Boutique’te; 80 başlık fonluk kumaş, 40 başlık tül kumaş olmak üzere 120 başlık, 100’ün üzerinde havuz ürünü ve son olarakta bir Dünya markası olan Taç’ın 35 başlıktan oluşan kartela setlerini inceleyen Caner Toptan Perde dostları; oldukça profesyonel çalışılmış, renk skalaları ve desen zenginliğinin kombinasyonlarını henüz daha mağazalarına dönmeden hayal ettiler.

Caner Toptan Perde’nin değerli ortakları Sayın Selim Topçu ve Sayın Hüseyin Er’in başarılarını kutluyor,  profesyönelikleri karşısında şaşkınlığımızı gizleyemedik.

Üç gün daha buradayız… 7 Mayıs’a kadar eve gitmeye niyetimiz yok. Türkiye genelinden gelen perdeci dostlarımız ile keyfimiz yerinde… 2023 yılının en trend ürünleri, en uygun fiyatlarla; otelimiz Dünya standartlarında; güneş ve deniz bi harika…

Caner Toptan Perde ile çalışmaya ilk adımı atın; sizde seneye bir tatil imkânı kazanın. Çünkü Caner Toptan Perde, bu tatilin gelenekselleştirecek. 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 129647

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.