davillo tekstil

VOSS VE Q'MASH'IN MUHTEŞEM GALA GECESİNİN TARİHİ BELLİ OLDU.

MUHTEŞEM GALA GECESİNİN TARİHİ BELLİ OLDU. 

Voss ve Q'mash'ın, Mayıs ayında ki Hometex Fuarı'nda gerçekleştireceği muhteşem gala gecesine, tüm perdeciler davetlidir!...

Sanatçımız Fatih Şahin; farklı çizim teknikleri, renk ve kalite ile gökyüzünde ki yıldızları, yeryüzüne indirdi. Kendisi gibi Voss'u da yıldız yaptı. Bu yıldızı bir gala gecesi ile taçlandıracak...

Haber: Emel Benli / İstanbul

Bir İstanbul firması olan ve Beylikdüzü’nden hizmet veren Tenda Tekstil, yeni markası Voss Boutıque ile bir ivme yakalayarak, çıtasını yükseltti. Perde Sektörü’nün güvenini Voss ile tekrar tazeleyen firma, temelini sağlamlaştırdı.

Vizyon değerleri eşliğinde yol alan Voss, sezonu şimdilik 45 başlık ile açtı.

Sektörün deneyimli ismi, Sayın Fatih Şahin’in, firma ortaklarından Sayın Emrah Şahin’in ve Mustafa Aytan’ın tecrübeleri ile harmanlanan Voss Boutıque; Türkiye genelinde 400 seçkin perde mağazasına hizmet götürerek; kendisine kısa sürede geniş bir pazar ağı oluşturdu.

Yeniliğin, kalitenin ve bol stokun hâkimi olan Voss, diğer markaları olan Q’mash ve Mila ile de ürün seçeneği sayısını artırdı. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek isteyen Voss Boutıque; bundan böyle her sezon başında, yeni başlıklar ile sektörün gelişimine katkıda bulunacak.

2023 yılı ilkbahar ve yaz sezonuna; sizler tarafından çok iyi bilinen markası Q’mash’ta 70 başlık, havuz ürünü (top satışı) olan Mila markası ile 60'a yakın ürün seçeneği sunan ve gündeme göre güncelliğini devam ettiren; bir perakende mağazasının rafında ihtiyacı olan ürünü karşılamaktadır. Yeniliğin adresi Voss, yeni sezona tekrar merhaba diyerek; tül perdeye yeni bir boyut getirdi.

Müşteri isteği ve Voss'un tarzı birleşince; kulvarın ürünleri de farklılaşmaya başladı. Yani; Voss Boutıque, perde modasına farklı bir perspektiften pencere araladı. Sayın Fatih Şahin, sanatçı kimliğini, araştırmacı kişiliği ile bir araya getirerek; perdeye farklı boyutlar kazandırdı. Kısacası; Armürler, jakarlar, brodeler, örmeler ve nakışlılar;  Q’mash, Voss ve Mila ile tarz değiştirdi.

Uzun yıllardır profesyonel müzik yaparak, sahne alan sanatçımız Fatih Şahin, firması Voss'u derinlemesine perspektif hareketlerle canlandırdı. Farklı çizim teknikleri, renk ve kalite ile gökyüzünde ki yıldızları, yeryüzüne indirdi. Kendisi gibi Voss'u da yıldız yaptı…

Fatih Şahin, böylesine güzel bir oluşumun arkasından, yaklaşık bir yıl önce doğan Voos Markası’nın kartela seti ve Mila markasının havuz ürünlerinin satışını gerçekleştirmek üzere kolları sıvadı. Hometex  Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı’nın yapılacağı tarihler arasında; Mayıs ayının 17 ve 18'in de kimselere randevu vermeyiniz. Mayıs 2023'ün 17 ve 18'inci günlerinde iki gün boyunca Oba My Clup Wedding & Pool'da, marka ve ürün tanıtımını gerçekleştirecek olan Voss Tekstil; aynı zamanda tanıtımını gerçekleştireceği ürünlerinin; satışını da, en dip fiyatlar üzerinden yapacaktır.  

Sevgili Sanatçımız Fatih Şahin’in, bizzat kendisinin sahne alacağı ve müzik ziyafeti ile taçlandıracağı; (17 ve 18 Mayıs Akşamları) iki gece, üst üste muhteşem gala gecesi düzenleyecektir. Fuar için hazır bir araya gelen dostlarına, iki güzel akşam gala keyfi yaşatacak olan Sanatçımız Sayın Şahin; 17 ve 18 Mayıs'ın gündüzleri ürün tanıtımı, akşamları ise bol müzikli, bol eğlenceli iki gala ile perdeci dostlarına unutulmaz bir etkinlik  sunacaktır.

Türkiye’nin dört bir tarafından perdeciliğe gönül veren, tüm sektör mensuplarımızı tanıtımına ve özellikle 17 ve 18 Mayıs akşamı düzenleyeceği muhteşem gala gecelerine davet eden Voss  Ailesi, bu özel gecelerde sizlerle beraber olmak istiyorlar. Ve biz, Perde Satıcıları Haber Portalı aracılığı ile hepinizi ürün tanıtımı - satışı ve arkasından yapılacak olan gala gecelerine davet ediyorlar.

Voss; her günün sana güzellikler getirsin ve yolun açık olsun…

TENDA TEKSTİL / QMASH, VOSS, MİLA

Adres: Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No:12 / 9

Beylükdüzü / İstanbul

Fatih Şahin : Gsm: 0532 654 46 00

Emrah Şahin: GSM: 0532 657 44 66

Mustafa Aytan: Gsm: 0535 367 90 96

Şirket Gsm: 0536 997 60 60

Etkinlik Yeri: Oba My Clup Wedding & Pool

Tarih: 17-18  Mayıs 2023 Tarihlerinde

Gala Yemeği: 17-18 Mayıs 2023  / Saat: 20:00

Adres: Mimaroba, Sinanoba Mh,Kurucu Sk. No 1/ Büyükçekmece / İstanbul

Not: Hometex Fuarından etkinliğimize servisimiz vardır.

www.instagram.com/obamyclub 
www.instagram.com/vosscurtains 
www.instagram.com/fatihsahin_official/

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 22204

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.