davillo tekstil

Wooftex 2023 Antalya Tatili - Araba Çekiliş Talihlisini Buldu.

Araba Gebze'ye gitti.

Haber: Emel Benli / Kemer / Antalya

Wooftex'in  Antalya - Kemer Tatili'nin 3. gününden tekrar merhabalar. "Double Tree by Hilton Otel'de, 3 gece, 4 gündüz tatil yapan Wooftex dostları, sabah saatlerinde başlayan aktiviteler ile bir güzel günü daha karşıladılar. Güneşin üzerimize doğması ile birlikte hız kazanan aktiviteler gün boyu sürdü. Masa tenisi, su topu, bilardo, özellikle öğlen saatlerinde havuz ve deniz keyfi ile gerçek anlamda dinlenen perdecilerimiz günün sonuna doğru araba ve diğer hediyelerin çekilişlerine odaklandılar. 

Akşam yemeğinden sonra, Wooftex Ailesi'ne tahsiz edilen salonda, toplanan davetliler, Wooftex'in genç girişimcisi Sayın Kaan Şahinyılmaz'ın konuşması ile ortama daha da ısındılar. "Konuşmasında, Wooftex'i yalnız bırakmayan müşterilerine, teşekkürlerini sunan Sayın Şahinyılmaz, bu tatil etkinliğinin her yıl olacağını dile getirdi." Kaan Bey'in konuşmasının arkasından, hediyelerin çekilişe geçildi. Hediyelerin çekilişine odaklanan perdecilerin heyecanı dorukta idi.

Herkesin gözü önünde, şeffaf bir şekilde yapılan organizasyonda, çekilişler bizzat çocuklara yaptırıldı. 

Sıfır model Ford Courier, Gebze'de bulunan "Arzum Perde - Deniz Alp Tekstil'e" çıktı. Bizzat araba kuponunu Sayın Gökhan Kaya'nın elinden alan perdecimiz Sayın İlker Akbaba'nın mutluluğu tarifsizdi.

1 adet İphone 14 telefon ise Samsun'dan, sektörümüzü temsil eden "Öztürk Perde'nin sahibi Sayın Ahmet Öztürk'e nasip oldu.

1 adet İpad'de yine küçük bir yavrumuzun parmaklarının arasından İstanbul / Pendik'e gitti. Yakamoz Perde'nin sahibi İsmail Küçük, İpad'i sevgili kızına doğum günü hediyesi olarak götürdü. 

Herkesin içine sinen çekiliş, biraz neşe, biraz burukluk ile son buldu. Burukluğumuzun sebebi ise  malumunuz depremzedelerimizi unutmamaktı.

Yarın dinlenmiş, moral ve motivasyonlarını yükseltmiş bir şekilde otelden ayrılacak olan Wooftex Dostları'na; sezonda başarı dolu dileklerimizi sunuyor, seneye bir başka Wooftex etkinliğinde görüşmek üzere diyoruz. 

Not: Sevgili Gökhan Kaya'ya ve Sevgili Kaan Şahinyılmaz'a, Wooftex Dostaları bizzat teşekkürlerini biz "Perde Satıcıları Haber Portalı" aracılığı ile ilettiler. 

Yüreğine sağlık Wooftex...

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 617921

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.