davillo tekstil

Wooftex 2023 Antalya Tatil Etkinliği - 2.Gün

Wooftex, bu gün olduğu gibi yarınların da  firması olma yolunda ilerliyor.

Haber: Emel Benli / Kemer / Antalya

Bir firmada aradığınız tüm özellikleri bünyesinde barındıran ve sahada son derece başarılı işlerin altına imza atarak; kısa sürede bir ivme yakalayarak çıtasını yükselten İmalatçı firmamız Wooftex , Antalya Kemer Tatili ile sektörün gündeminde adından çokça bahsettiriyor. 

Perde sistemleri konusunda tüm ürünleri bünyesinde barındıran Wooftex, stor ve zebradan tutunda, dikey perde, ahşap jaluzi ve pileli perdeye kadar imalat ayağında, geniş ürün yelpazesi ile sektörün en tutulan firmaları arasında yerini alıyor. 

Bulunduğu yere azim ve çabası ile gelen Wooftex, gerçekleştirdiği bu tatil etkinliği ile temellerini sağlamlaştırıyor. Çünkü iş ortaklarının gönüllerine bir başka kapıdan giriyor. 

Daima müşterisini düşünen ve onlarla yol alan Wooftex, markalaşmanın, ürünle değil, insana verdiği değerle olacağını çok iyi biliyor. Tabi ki kalite ve yeniliği de beraberinde getiriyor. Müşterilerine verdiği değeri,
Antalya Kemer'de düzenlediği tatil etkinliği ile bir kez daha ortaya koyan firma, yarınlara gideceği yolu şimdiden çiziyor. 

Wooftex'tin 16 Mart'ta startını verdiği tatilinin ikinci gününü de geride bırakırken; perdecilerimizin bir birleri ile kaynaştığını görmek, Türkiye'nin batısını, doğusu ile birleştirdiğini görmek hepimize çok iyi gelirken, aldığımız yeni bir haberi de sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Wooftex'in Mayıs ayında İstanbul'da düzenlenecek olan Hometex Fuarı'nda yer alması ve 2023 yılı için argesini tamamladığı ürünlerini görücüye çıkarması, perde sektörüne yeni bir soluk olacaktır. 

Eylül Tekstil'nin
sahibi, aynı zamanda Wooftex'in ortağı Sayın Gökhan Kaya ile yan yana olacakları standların da yerli ve yabancı misafirlerini ağarlayacak olan Wooftex, bu gün olduğu gibi yarınların da  firması olma yolunda ilerliyor.

16 ve 20 Mayıs 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan Hometex Fuarı,
3. Hall'de yerini alacak olan Wooftex ve Eylül Tekstil'in standına, hepinizi davet ediyoruz. Gelin yeni nesil perdeleri sizde yakından görün...  

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 676737

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.