davillo tekstil

Wooftex 2023 Antalya Tatil Etkinliği'nin 1. Günü

Wooftex, "2023 Antalya Tatil Etkinliği" ile  dostlarını  Kemer'de buluşturdu.


Haber: Emel Benli / Kemer / Antalya


Perde Sistemleri Sektörü'nde, 3 yılını geride bırakan ve İstanbul / Pendik'ten tüm Türkiye'ye perde sistemleri imalatı ile hizmet veren Wooftex, bu gün startını verdiği "2023 Antalya Tatil Etkinliği" ile  dostlarını  Kemer'de buluşturdu.

Türkiye genelinde bir birinden değerli iş ortaklarına sahip olan Wooftex Perde Sistemleri, İstanbul başta olmak üzere, özellikle Karadeniz'in tamamı ve İç Anadolu Bölgesi'den gelen müşterilerine By Hilton Double Tree Otel'de dolu dolu bir dört gün yaşatmaya başladı.

Tarihler 16 Mart 2023'ü gösterirken; tatil etkinliğinin startını veren değerli firmamız Wooftex, 2023 yılının ikinci sezonu için çıkarmış olduğu yeni ürün kartela setlerini de otel lobisinde görücüye çıkarttı. Dostlarının, ürünler hakkında görüşlerini alan Wooftex'in genç girişimcisi Kaan Şahinyılmaz, bu etkinlikle başarısını taçlandırdı. Araştırmacı bir kimliğe sahip olan Kaan Bey, güçlü argesi ile hayata geçirdiği kulvarın en trend ürünlerini dostlarının istişaresine sundu. 

Stor, zebra, dikey perde, pileli perde, ahşap ve metal jaluzi çeşitleri, blackout, rustik çeşitleri, dekoratif ray çeşitleri ile, 2023 yılının ikinci sezonunda da adından çokça bahsettirecek olan Wooftex, yeni bir şeyler çıkana kadar gündemi meşgul edeceğe benziyor.

Yeniliğin ve kalitenin adresi Wooftex, insan odaklı misyonu ile vizyonlarına ışık tutuyor. Perde sektörünü canlandıran ve içerisinde bulunduğu her yıla özel ürün çıkaran firma, akranlarına taş çıkartıyor. 40 yıllık firmalar ile kulvarda yol alıyor. 

Ayrıca, gerçekleştirdiği Antalya tatil Etkinliği ile sezonu renklendiren, ülkece yaşadığımız bu sıkıntılı günlerde müşterilerine moral ve motivasyon sağlayan Wooftex, bu etkinlik ile o kadar kıymetli bir iş yaptı ki; taktire şayan ve hepimize iyi gelen...

3 gün daha By Hilton Double Tree Otel'de dinlenecek olan Wooftex Dostları, bol aktiviteli tatilin tadını doyasıya çıkara dursunlar, biz Perde Satıcıları Haber Portalı'da gelişmeleri ve güzel kareleri sizlere yansıta devam edelim... 

Tatilimizin 2. gününde görüşmek üzere...

iyi ki varsın Wooftex.

 
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 354447

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.