davillo tekstil

Moda Buse Zebra Kumaş Üreticisi / Bursa


"Tırnaklarım ile Kazıyarak Geldim" değiminin en güzel örneği Selami Beyaztaş olsa gerek.

Haber : Emel Benli / Bursa

"Kalite Tesadüf  Değildir." dedi ve 2010 yılında çıktığı yolculuğunu; cesareti, azim ve sektör bilgisiyle  harmanlayarak, 2019 yılında temelini attığı "Moda Buse" ile taçlandırdı. Sayın Selami Beyaztaş; zebra, blackout ve pileli perde kumaşı üretimi ile sektörün takip eden değil; edilen, seçilen değil; seçen en başarılı Bursalı İş İnsanlarımız arasında yerini aldı. 

Bursa'nın merkez ilçesi Osmangazi'de bulunan ve 1200 m2 kapalı alanda, perde sektörünün büyük ölçüde kumaş üretimine katkı sağlayan " Moda Buse," 12 makine ile hizmet veriyor. Bambu zebra kumaşı, düz zebra kumaşı, pileli zebra kumaşı, jakarlı zebra kumaşı, blackout kumaşı üretimi ile her ay perde sektörü sahasına; 30 bin metre kumaş ile katkı sağlıyor. 

Ayrıca bambu iplik büküm makinesi, kalite kontrol ağı, bünyesinde güncel bir showroom ile hizmet veren Moda Buse'nin, ürün ar -ge'sini de; kişiye özel tasarımlar ile yine kendi bünyesinde ki desinatörleri gerçekleştiriyor. Bizzat tasarımlarının altına imza atan ve "Yenilik bizim işimizdir" diyen Moda Buse Ailesi, kaliteden ödün vermiyor...

Yurt içi ve yurt dışında en seçkin toptancı ve imalatçılarla çalışan Sayın Selami Beyaztaş, bir birinden değerli  iş ortakları için 2023 yılına, 30 ürün başlığı ile merhaba demiştir. Her bir başlıkta en az 10 varyant bulunan ürünlerin, desen ve renk skalası da rakiplerine göre oldukça zengindir. 

Her biri alanında donanımlı mesai arkadaşları ile üretimde ve sahada söz sahibi olan Selami Beyaztaş, kalite, yenilik, istikrarlı üretim, zamanında lojistik ve verdiği termin süresi sayesinde çok özel müşterilere sahiptir. Sözün kısası, işini çok iyi yapan Sayın Beyaztaş, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile kalbinin ekmeğini yiyen örnek teşkil edilebilecek bir iş insanımızdır. 

Misyonu: müşteri memnuniyeti, vizyonu ise: bu misyonun alt yapısını oluşturan bütün unsurların tamamıdır. Değerleri ise: güvenilirlik, dinamizm, akılcılık, verimlilik, duyarlılık, sosyal sorumluluk bilinci ve paylaşımcılıktır. Bu ilkeler ile yoluna devam eden Selami Beyaztaş; ben değil, biz bilinci ile hareket etmektedir. Üstün iş ahlakına sahip olması ise; kendisi için yapabileceğimiz en kısa özettir. 

Daha da açık ve net yazacak olursak; Selami Bey'in iş kültürü, üretim ve pazar stratejisinin üstündedir. 

Bütün bu bilgilerin ışığı altında Moda Buse ile çalışmak, size ayrıcalık katacaktır. 


MODA BUSE ZEBRA - PİLİSE KUMAŞ İMALATI
Selami Beyaztaş
İletişim Fabrika: Küçükbalıklı Mah. Küçükbalıklı Cad. No:55/3 Osmangazi/ Bursa
Gsm: 0532 227 16 25 / 0552 555 10 25
Web: www.modabusetekstil.com 
E-posta: info@modebusetekstil.com  

Yorumlar

  • Gold stor perde İmalatı
    Gold stor perde İmalatı

    Moda buse gerçekten kumaş olar en üstün kalıte yapıyor denye olarak dokunuyor

    14 Mart 2023 11:35

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 184158

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.