davillo tekstil

Canlı Tekstil ve Birteks Kumaş Ankara'dan Hizmete Devam Ediyor.


Ne demişti Ahmet Arif: "Dayan kitap ile. Dayan iş ile. Tırnak ile diş ile, umut ile düş ile dayan..."

Başarmak isteyen herkesin Ahmet Arif'in bu cümlelerine kulak vermesi gerekir. Ve mümkünse her gün bıçak kadar etkili bu cümleleri tekrar ederek, kendisine inanması gerekir... Siz kendinize ve başaracağınıza inanmazsanız kimse size inanmaz. 

Haber: Emel Benli / Ankara

Ankara Perde ve Ev tekstili Sektörü'nün başarılı isimlerinden Sayın Rıza Kuzucanlı'ya konuk olduk...

1999 yılında sektörümüze ilk adımını atan Sayın Rıza Kuzucanlı'nın başarı hikayesinin temeli istikrar ve işine duyduğu sevgidir. Ankara sektörünün başarılı ve azimli isimlerinden Canlı Tekstil'in sahibi ve Birteks Kumaş''ın ortağı Sayın Kuzucanlı, Türkiye genelinde ki müşteri pörtföyü ile Türk Ev Tekstili'ne sağladığı katkının yanı sıra paralelinde iki  ayrı iş sahası ile istihtam sağlıyor. 

"Canlı Tekstil" adı altında kurduğu firmasında zebra, stor, pilise perde ve perde sistemlerine dair yarı mamülü, mamüle çeviren imalatçımız Sayın Kuzucanlı, araştırmacı ve yenilikçi kimliği ile mağazalarımıza zebrada; 150 varyant renk ve model ile, storda; 70, pilisede ise 120 vartant ile rek katarak, başarınıza katkıda bulunmaktadır.

Ankara'nın mobilya ve ev tekstil alanında kalbi olan Siteler'de bulunan "Canlı Tekstil" aynı zamanda Ankara ve civar illerin en başarılı perde sistemcilerinden olup; yine Türkiye'nin her bölgesine en sorunsuz ürün yollayan firmalardandır. 

Ankara'da, kalitenin ve yeniliğin en tercih edilen adreslerinden biridir. Fiyat istikrarını rutin seyrinde götüren, kendisine ve ticari ahlakına güvendiğimiz Sayın Rıza Kuzucanlı'nın diğer firması olan Birteks Kumaş'tan da bilgiler vermek gerekirse; yine Ankara Sektörü'nün en nezih ve kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz gerçeğinin üzerinde durarak, Birteks ile henüz tanışmamış olanları tanıştırmak istiyoruz.

Ankara'nın merkez ilçelerinden biri olan Altındağ'da, 700 m2 alanda toptan tül perde ve fonluk kumaş satışı yapan Birteks Kumaş, Bıanca Casa Collezıone markası ile perde modasını yaşam alanlarımıza taşımaktadır. Kulvarın en çok koşan perde ve fonluk gruplarında havuz ürünleri başta olmak üzere, özellikle kesime de yer veren Rız Kuzucanlı, Bıanca Markası'nda 110 başlıktan oluşan ve 600 varyantlık perde kolleksiyonu ile perakendecilerimize yeniliği bol çeşidi sunuyor.

Bir toptancı olarak yeniliği düstur haline getiren ve araştırmacı kimliği ile sadece Anadolu'ya değil tüm Türkiye'ye perde ve perde sistemleri alanında hizmet götüren Sayın Rıza Kuzucanlı; bol stok, öz sermaye, fiyat ve iş istikrarı, kalite, insan odaklı ticaret felsefesi ve  bunların yanı sıra dürüstlük misyonu ile hizmetine devam etmektedir.

Kalbinin ekmeğini yiyerek Rab'bine şükreden, insana önem veren, yaptığı işe saygı duyan Rıza Kuzucanlı'yı örnek teşkil ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. 

Tırnak ile diş ile umut ile düş ile yoluna devam eden Rıza Kuzucanlı'ya ticari hayatında nice başarılı yıllar diliyoruz.


BİRTEKS KUMAŞ TEKSTİL
İletişim: Örnek Mah. Gültepe Cad. No: 17/2-E - Altındağ / Ankara
Tel: 0312 260 42 60
Gsm: 0552 881 70 71
Gsm:  0535 274 47 53
E-posta: birteks.kumas@gmail.com
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 231077

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.