davillo tekstil

Plise Perdenin Yeni Yüzü, Process, Yeni Fabrikasına Taşındı.

Plise Perde'nin Yeni Yüzü Process Yeni Fabrikasına Taşındı.

“Türkiye’de ve Dünya’da pileli perde ve alüminyum  kısmında, tüm bağlantı elemanları ile birlikte  aynı çatı altında üretim yapan tek fabrikadır.” 

Haber: Emel Benli / Konya

Türkiye’nin en profesyönel pileli perde üreticilerinden biri olan ve fabrikatör kimliği ile geliştirilebilir argeyle  yol alan Process, rakiplerini zorluyor.

Yeni fabrikasına taşınan Process, 40 bin m2 kapalı alanda, her biri alanında donanımlı, bunun 30’u beyaz yakalı olmak üzere, 200 çalışanı ile; plastik, profil ve perde sistemleri ayağında ise pileli perde ile yoluna devam ediyor.

Türkiye’nin en güçlü üreticilerinden olan Process,  “Türkiye’de ve Dünya’da pileli perde ve alüminyum  kısmında, tüm bağlantı elemanları ile birlikte  aynı çatı altında üretim yapan tek fabrikadır.”  Aynı bünyede bütün bunların üretimini yapıyor oluşu, istikrarının ve işine duyduğu ehemmiyetin bir göstergesi olan Process, misyonu insan olan bir yola çıkmış ve bu yolculukta perde sektörüne de bünyesinde yer vererek; sektörümüzü ihya etmiştir. Bütün bunların temelinde ise fabrikatör bir kimlik yatmaktadır.

Etik kurallarına uygun ticari ahlakı, kaliteye verdiği önem ve müşteri mennuniyeti önceliği olan Process, yurt içinde ki başarısını yurt dışına da taşımıştır. Yurt dışında gerçeklştirdiği güçlü bağlantıları ile sektörümüzü Konya’dan temsil eden Process, attığı her adımda ve her büyümesinde rakiplerini ciddi anlamda zorlamıştır.

Pileli perdenin kırım makinalarına yenilerini ekleyen ve bu konuda üretim kapasitesini genişleten Process, geçen yıl ilk defa katıldığı Home Tex Fuarı’nda beklentisinin de üzerinde verim alınca; bu yıl yani 2023 Hometex Fuarı için ikinci bir kez daha kolları sıvamıştır.

Sır gibi sakladığı “2023 Yılı İlkbahar Ürün Kreasyonu” ile sektörü bir kez daha sallayacaktır. Büyük çabalar ve ciddi argeler sonrası üretim gerçekleştiren Process’in, yeni ürün kreasyonları ile pileli perde

sadece dış mekanların kapatıcısı olmaktan çıkacak ve iç mekanlarımıza da hayat verecektir. Bu konuda yurt dışı araştırmaları yapan ve Avrupa ülkelerinin pileli perde konusun da ki geldiği son noktayı araştıran Process, istenileninde daha ötesinde ve bu işin zirvesindedir.

Diğer üretim alanlarında da araştırmacı bir kimliğe sahip olan Process, yeni üretim hattı ile Dünya standartlarını yakalamış ve Türkiye’nin en güçlü pileli perde üreticileri arasındadır.

Gönlümüze hoş geldin Process:

“Gönül kimi severse, aşk onda güzeldir.” Demiş ya Bozkırın Tezenesi Neşet Ertaş, bizde Process ile sevdik Pileli perdeyi… Bu aşkın hakkını veren Process’e gelince; onların bitmeyen bu sevdası yine büyük üstadın bir başka sözünden geçiyor. “ Denizi seyretmek gibidir, bozkırda gökyüzünü seyretmek.” Onların sevdası da sizsiniz.

Verdiği sözde duran, takip edilen, kalitesinden ödün vermeyen, yenilikçi kimliğe sahip olan, üretim kapasitesi güçlü, stok sorunu olmayan, fuarlara katılan – takip eden, sektörün kalkınması için önce insan odaklı hareket eden, çoklu vizyonları ile adını geleceğe taşıyan gönlümüzün firması Process ile sizde yarınlara güvenle bakın…

Konya’dan Dünya’ya açılan kapı Process.

Bu gün olduğu gibi, yarınlar seninle güzel…


Process Alüminyum & Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Merkez Fabrika İletişim: Aşşağıpınarbaşı Mah. OSB Mah. 524 Sk. No: 3 /1 Selçuklu / Konya
Tel: 0332 248 00 92

Marmara Bölge Müdürlüğü
İletişim: Cihangir Mah. Talatpaşa Cad. No:67 Avcılar / İstanbul
Tel: 0212 407 15 42

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 857622

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.