davillo tekstil

DEKO AHŞAP RUSTİK İMALATI / ANKARA

Ahşap Rustik'de Kalite Arıyanlar için, Deko Rustik...

Haber: Emel Benli & Ankara

Perde Sektörü'nün, Perde Sistemleri Ayağında bir  Rustik Ustası olan Yücel USLU, 2014 yılında Deko Rustik imalatını kurarak ustalığını taçlandırdı. Mesleğinin altın yıllarına merhaba diyen profesyönel ustamız; geldiği bu noktada her zaman daha iyisini yapabileceği bilinci ile yılların verdiği tecrübeyi günümüze uyarlayarak teknoloji ile harmanlamayı ihmal etmedi.

Her zaman araştırmacı kimliği; ustalığı ile birleştiğinde; sektörün aranılan firmalarından biri  oldu. Bu durumu müşteri portföyünden ve gelen ürün taleplerinden ve ayrıca siz değerli müşterilerine verdiği değerden anlıyoruz. 

Tecrübeli ustamız Sayın Yücel Uslu, sahibi olduğu Deko Rustik'te ahşaba hayat verirken; hayallerinizi geleceğe taşıyor. İmalatını yapmış olduğu; ahşap rustik ve döküm rustik çeşitleri ile Türkiye´nin her ilinde bayisi bulunan Deko Rustik, profesyönelliği zirvede yaşıyor. 

Ahşap Rustik Grubunda: 80 model, Döküm Rustik Grubnda ise: 50 model çeşidi ile birinci sınıf Kayın Kereste kullanan Deko Ahşap Rustik; ceviz, maun, meşe, gümüş ve kiraz, beyaz, antrasit ve altın renkleri ile ahşaba dokunurken; kişiye özel renklerle de hizmet veriyor. Ayrıca, nihayi tüketicinin sağlığını düşünerek; sektöründe ilerlemesine ve gelişmesine de katkıda bulunuyor.

İnsan odaklı Deko Rustik, hep kaliteden yana olup; Rustik Dünyası'na farklı bir pencere aralıyor. "Kalitemiz ziyadesiyle mevcut; verdiğimiz sözde durmamız ise en büyük farkımız." diyen Deko Rustik Ailesi, mağazalarınıza ve yaşam alanlarınıza dokunuyor. 

2023 yılı için özel tasarladığı ahşap rustik stantlarını da hazırlayan Deko Ahşap Rustik, çok yakında değerli bayilerinin mağazalarına renk katacak. 

Bir dokunuş her şeyi değiştirir, Deko Rustik...

Adres: Önder Mah. Ereğli cad. No: 34/9 Siteler / Altındağ / Ankara
Tel: 0312 349 22 11
Gsm: 0536 561 33 04

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 719768

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.