davillo tekstil

VERAGOLD TEKSTİL YENİ YERİNDE...


VERAGOLD TEKSTİL YENİ YERİNDE...

Veragold'la Büyümeye Var mısınız?

Haber: Emel Benli & Ankara

50 yıllık tecrübenin adresi Veragold, kalitesini yanına alarak yarınlara siz değerli dostları ile yürüyor. Tül kumaş, fonluk kumaş ve manifatura ayağında sektörümüzün önemli isimlerinden olan Veragold, mülkiyeti kendisine ait olan 3 katlı, 900 m2 yeni mağazasında Ankara'ya ve Ankara Sektörü'ne katma değer sağlıyor. 

Ankara'da 4. yılını bitiren Veragold;" Ella by vera Seti" ile sektörün modasına yön veriyor. Veragold'un sahibi sektörün tecrübeli ismi Sayın Serhat Kesen ve mesai arkadaşlarının büyük gayretleri ile hep ileriye yol alan firma, ürün ve fiyat istikrarı ile müşterilerini yarınlara hazırlıyor.

Örmeler, grekler, nakışlılar, zincir tüller, TT zeminler, keten tüller, brodeler, güneşlikler ile kulvarda koşan tüm fonluklar ve manifatura gruplarında özellikle nevresimlik kumaşlar, hepsi Veragol güvencesiyle...

Özellikle nevresimlikler de iddalı fiyatlar ile sizleri karşılayan Veragold, hizmetinizde. Yeter ki, Veragold ile yürümeye  karar verin...  Ürün stoğu konusunda en problemsiz firmalar arasında olan Veragold, içinde bulunduğu sezonun en trend ürünlerini,  zamanında lojistik ile mağazalarınıza ulaştırıyor ve sizleri ev tekstil modasının gerisinde bırakmıyor.

Özellikle tecrübeli Bölge Sorumlusu Sayın Emrah Yoldaş'ın, Veragold müşterilerine ve sektöre olan katkılarını; 2023 yılı başlarında örnek teşkil ediyor ve performansını taktir ediyoruz. 

Baba mesleğini günümüze taşıyan, sektörde ki tecrübesini zirvede yaşayan, anlaşılabilir ticaret anlayışı güdümleyen, kısa ve uzun vade de firmasına vizyonlar ekleyen, misyonu müşteri memnuniyeti olan ve ömrünü sektörümüze adayan Sayın Serhat Kesen, siz değerli müşterileri için bitmek tükenmek bilmeyen bir efor ile firması Veragold'u yarınlara taşıyor. 

"2023 yılının tüm meslektaşlarıma hayır ve bereket getirmesini diliyor ve önümüzde ki aylarda yeni mağazamızın açılış töreninde gerçekleştireceğimiz etkinlikte, dostlarımızla bir buluşma planlıyoruz." diyen Sayın Kesen, yeniliğin ve kalitenin peşinden koşanlara Veragold yeter... dedi ve tüm güzel dileklerini bizimle paylaştı.

Yarınlara Veragold'la...


Veragold Tekstil / Serhat Kesen


İletişim: Örnek Mah. Gültepe Cad. A 3 Blok  No: 17/3 B
Gülveren / Altındağ / Ankara
Tel: 0312 504 56 57
Gsm: 0538 541 04 80
Web: www.veragold.com 
E-posta: info@veragold.com 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 841548

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.