davillo tekstil

Özuğurlu, Yeni Yıla Yeniliklerle Girdi.

Özuğurlu, Yeni Yıla Yeniliklerle Girdi.

Özuğurlu Perde Sistemleri, Markası Olan Perdecell Garantisi ile Ahşap Jaluzi ve Polistirenden Üretilen 50 mm'lik Jaluzi İmalatına Başlamıştır.

Haber: Emel Benli & Ankara

Bir Ankara firması olan Özuğurlu Perde Sistemleri, istikrarlı duruşu ile kulvarın en’lerini zorluyor. Kurumsal bir firma olmanın ilk adımlarını atan Özuğurlu, Ankara Sektörü’nün yıldızlarından olurken; akranları ile aynı kulvarda koşmaya devam ediyor.

Kalitesine, stoğuna, lojistiğine ve fiyat istikrarına çok güvenen Özuğurlu, projelerin firması olmaya devam ediyor. Açık ara farkla yol alan Özuğurlu Perde Sistemleri, 2022 yılının en çok iz bırakan firmaları arasında yer alıyor.

2022 yılını başarılarla tamamlayan Özuğurlu, yeni yıla yine yeniliklerle girdi. Jaluzide ezber bozduran Özuğurlu, bünyesine yenilikler kattı...

Ahşap jaluzide; 50mm'lik, şimdilik 14 varyanttan oluşan kolleksiyonuna ilerleyen aylarda yenilerini ekleyecek olan yılların perde sistemcisi Özuğurlu; kendi markası olan Perdecell Başlığı altında 44 varyanttan oluşan, 50 mm'lik jaluzi  imalatı ile sahalara çıktı. 

Doğa dostu, ısıya ve suya dayanıklı, uzun ömürlü olan Perdecell markası ile polistiren yarı mamülden gerçekleştirilen Jaluzilere, ayrıca baskı da uygulayan Özuğurlu, bu özelliklerin garantisinde harekete geçti.

Bunların yanı sıra 50 mm'lik Blackout Jaluzi'de ise, 12 varyant ile yola çıkan Özuğurlu; kaliteyi ve yeniliği sizlerle buluşturuyor. Tam otomatik ve yarı otomatik makinelerle üretime başlayan firma, teknolojiyi deneyimi ile harmanladı. 

Özuğurlu Perde Sistemleri'nde yenilikler bitmiyor:
 
Özuğurlu'nun tescilli markaları olan Özuğurlu Perde Sistemleri, Perdeper, Perdecell, Magic Light Zebra ve Yetkili Üretici Bayiliğini yaptığı Plicell ile hep ileriye, hep yükseğe diyen Özuğurlu; 2023 yılı projelerine bir yenisini daha ekledi.

Yine bir Dünya markası olan A.OK Motorlu Perdeleri'n, tüm ürünlerinin yetkili satış bayiliğini de alarak gücüne güç kattı. 

Yeni yıla, yeni anlaşmalarla giren Özurlu Perde Sistemleri, Sayın Sedat Demirel’in tecrübesi doğrultusunda, çoklu vizyon anlayışına; tecrübeyi de katınca; uzun soluklu çıktığı kulvarda sağlamlığını koruyarak yarınlara doğru yol alıyor.

Atölyelerinde stor, zebra, plicell perde, dikey tül, çiftli tül stor imâleden, ayrıca ahşap jaluzi makinesini de bünyesine dahil eden Özuğurlu, kısacası perde sistemlerine dahil ne varsa bünyesinde en hızlı ve kuvvetli şekli ile yer verdi. Sürdürülebilir vizyon anlayışı ile hep yenilikleri bünyesine katan firma, yine sizleri düşünüyor.

Özuğurlu'nun Kurucusu Sayın Sedat Demirel'in süzgecinden geçen Yön. Kur. Başkanı Sevgili Cevdet Demirel ve Yön. Kur. Başk. Yardımcısı  Sevgili Çağatay Demirel, genç zihniyetleri ve girişimleri ile babalarının yolundan yarınlara yürüyorlar. Bu yürüyüşte yanlarına Dünya'nın en bilindik sağlam partnerlerini aldılar.

Not: Uzun yıllardır çok iyi tanıdığımız ve yakından takip ettiğimiz Özuğur’luyu sizlere anlatırken; tüm cümlelerimizin altının dolu olduğundan eminiz.

Sen üret Özuğurlu; biz seninle gurur duymaya devam edeceğiz.

ÖZUĞURLU PERDE SİSTEMLERİ
Adres : Kopça Sokak No:30 Altındağ - Siteler - ANKARA
Tel: 0 312 351 51 90 - 350 51 89- 350 51 38
Fax: 0 0312 351 51 89 
Email: ozugurluperdesistemleri@gmail.com
Web: www.ozugurluperdesistemleri.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 973583

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.