davillo tekstil

En Ucuz Toptan Perde Firmaları


En Ucuz Tül Perde Satıcıları

Sanal Perde Fuarı herhangi bir ürün veya hizmeti sunmak isteyenlerle hem de herhangi bir bölgedeki potansiyel alıcıları buluşturan bir altyapıdır. Hem mevcut pazarlara uygulanabilirliği mevcutken hem de yeni pazarların ortaya çıkmasını sağlayabilir.

Sanal Perde Fuar Organizasyonu Nedir?

Sanal perde fuar nedir? Sorusunu fiziki fuarlarla aynı konsepti taşıyan, fakat içinde bedenen değil dijital platformlar aracılığı ile bulunduğumuz fuar şeklinde tanımlayabiliriz. Web üstünden ya da bir tıkla mobil olarak dünyanın neresinde olursanız olun perde fuarlarını gezmemize imkân sağlanıyor.

Sanal Perde Fuarında Neler Olur?

Genel sanal perde fuarı; perde ve ev tekstili sektörüne çeşitli mal ve hizmetlerin birlikte sergilendiği ve bunların ticari tanıtımının yapıldığı, içinde standların ve ürünlerin sergilendiği  Uluslararası online görüşme yapıldığı 365 gün açık firmaların yeni ticaret yapacakları bir platformdur.

Dünyanın 25 farklı ülkesi ve  5 farklı dilde ürünlerinizi tanıtma imkanı sağlamaktadır.
Kosova, Azerbaycan, Özbekistan, KKTC, İngiltere, Güney Afrika, İrlanda, Almanya, Avusturya, Polonya, İsviçre, Belçika, Rusya, Ukrayna, İsrail, Yunanistan, Gkry, Sudi Arabistan, Irak, Qatar, BAE, Mısır, Suriye, Kuveyt, Ürdün gibi ülkelere hizmetlerinizi sunabilir, satış ve temsilcilik verebilirsiniz…

Sanal Perde ve Ev Tekstili Fuarında stant açabilir, müşterilerinizle canlı görüşme gerçekleştirebilir ve aynı zamanda ürünlerinizi sergileyebilirsiniz…


Türkiyenin En Büyük Ev Tekstili Fuar Alanı Nerede
?

İstanbul Fuar Merkezi Türkiye'nin en büyük fuar alanıdır. Bu fuar alanında

Hometex Uluslararası Ev Tekstili Fuarı her yıl düzenli olarak yapılmaktadır.

Dünyanın En Büyük Fuarı Nerede?

Almanya’nın, Franfurt Bölgesinde Yapılan Uluslararası Ev Tekstili Fuarı Heimtextil’ dir.  

İkinci olarak Türkiye’de Yapılan Ev Tekstil Fuarı ise; İstanbul Hometex Uluslararası Ev Tekstili Fuarıdır.

Sanal Perde Fuarı Nedir?

Sanal perde fuarı, katılımcıların ve ziyaretçilerin fiziksel bir ortam yerine çevrimiçi bir ortamda etkileşim kurmasını sağlayan bir tür sanal etkinliktir.

Sanal perde fuarı, geleneksel ticaret fuarlarının çevrimiçi eşdeğeri olarak kabul edilir, ancak geleneksel ticaret fuarlarından farklı olarak sanal perde fuarı coğrafi konumlarıyla sınırlı değillerdir. Ziyaretçiler sanal ticaret fuarlarına her yerde, her zaman katılabilir; katılmak için gereken tek şey iyi bir internet bağlantısı olan bir bilgisayar veya bir mobil cihazdır.

Canlı sohbet, ürün tanıtımı,  ürün satışı uygulamalarla sanal perde fuarı, katılımcılara geniş bir yelpazede iletişim kurma fırsatı sunmaktadır.

Geleneksel Fuar Anlayışından Sanal Perde Fuara Geçiş

Dijitalleşmenin gün geçtikçe önemini arttırdığı iş çevrelerinde, iş yapma şekilleri de değişmektedir. Özellikle orta büyüklükteki firmalar, hiçbir müşterinin uğramadığı fuarlarda  5 gün beklemek için milyarlarca  masrafları anlamsız bulmaktadırlar. Fuarlarda katılımcı firma sayısı arttıkça masraflar artmakta, ziyaretçi sayısı aynı oranda artmadığı için potansiyel satışlar azalmakta, pazarlık gücü ise gittikçe müşterinin eline geçmektedir. Üstelik geleneksel fuarlarda tarafların birbirini bulması da oldukça zordur. Çoğu zaman geleneksel fuarlar, yanlış kişilerle kartvizit alınıp verilmesi için yapılan masraf anlamına gelmektedir. Bütün bunlara, özellikle Avrupa’nın bazı bölgelerinde rastlanan fuar yönetimlerinin korumacı yaklaşımları (kendi ülkesinden olmayan üretici ve toptancılara iyi yer vermeme gibi) da eklenince geleneksel fuarlar, ilgi görerek cazibelerini yitirmektedirler.

Sanal Ev Tekstili Fuarı Ne Demek?

Perde ve Ev Tekstili Sektörel fuar adından da anlaşıldığı gibi sadece tek bir alan kapsamında düzenlenen fuara deniyor. Örneğin; perde, perde sistemleri, perde aksesuarları, ev tekstili, motorlu perde organik fuarlarda doğal ürünleri teşhir edilirken, sanal perde fuarında zahmetsizce sunuluyor.

Sektörel Perde Fuarı Nedir?

Sektörel perde fuarların isminden de çok rahat anlayabileceğimiz gibi, yalnızca tek bir alanı kapsayan ve o alan bazında düzenlenen fuar olduğunu görebiliriz. Örnek verecek olursak, perde, perde sistemleri, plise perde, mekanik perde tedarikçileri, perde aksesuarları, motorlu perdeler ve ev tekstili ürünlerinin teşhir edilmesi sektörel fuar olduğunun bir çeşit göstergesidir.
www.sanalperdefuari.com 'u ziyaret ediniz.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 802063

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->