davillo tekstil

Körükçü Toptan Perdelik Kumaş / Gaziantep


Körükçü Toptan Perdelik Kumaş / Gaziantep

Türkiye’nin markası Fabian, büyüyor.

Haber ve Yorum: Emel Benli / Gaziantep

Türkiye’nin markası Fabian büyüyor. “Bir Küçük Vinaldi” örneği ile karşı karşıya kaldığımız düzenin adresi Körükçü Tekstil, Fabian markasının gölgesinde kaldı.
Sektörün rahatı ve istikrarlı ticaretin devamı için, eski yerinden 250 m2’lik, iki kattan oluşan daha büyük bir bünyeye taşınan Fabian’ı, bu duruma önce değerli müşterileri ve sonra da yol aldığı partnerleri getirdi.

Aklın, hangi yaşta ya da başta olduğu hala tartışılsa da; şunu çok iyi biliyoruz ki; sektörün oğlu Erdinç Büyükkörükçü, 60 yıllık firmalara taş çıkardı.

Azmini, sektörde yeterliliğini,  hayâl ve umutlarını harmanlayan, tırnakları ile kendisine yol kazan, genç iş insanımız, Sevgili Erdinç Büyükkörükçü, 2022 yılının; genç girişimcilerimiz arasında “en” lerinden oldu.

Brodeler, grekler, nakışlılar, KDK örmeler, zincirler, çizgililer, ketenler, jakarlar, TT’ler, fonluklar hepsi artık Fabian’la güzel.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan ve özellikle pano fonluklara sürekli ilaveler yaparak kendisini taze tutan, fonluk gruplarında kesim bazında da hizmet veren, Fabian, Armür gruplarında 100 desen ve yine armür gruplarında serpme ara boşluklu ve etek desenleriyle gündemden düşmüyor. Fabian, havuz gruplarında da geniş stoğu ile müşterisini rahatlatıyor.

“Ben güzele güzel demem, güzel benim olmadıkça” halâ mağazanızda bir Fabian Seti’niz yoksa, çok büyük eksiğiniz var demektir. Çünkü 2023’e gümbür gümbür giren Fabian, yenilkleri de beraberinde getiriyor. Bizden söylemesi.

Ben, Emel BENLİ: bu cümlemin arkasındayım. Türkiye’nin bir birinden değerli perakendecilerine Fabian’ı  israrla tavsiye ediyorum.

Bol Fabianlı günlere…

Genç ama yüreği mangal gibi olanlara Erdinç Büyükkörükçü örnek olsun…

Körükçü Toptan Perdelik Kumaş / Erdinç Büyükkörükçü

Adres: Mücahitler Mah. 52008 Sk. No: 1 Ticari / 5 / D / Şehitkamil / Gaziantep

Telefon: 0342 999 14 43

Gsm: 0532 012 45 41

Web: www.korukcutoptanperde.com

E-Posta: erdincbuyukkorukcu@gmail.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 877734

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->